Київ виділить на енергозберігаючі заходи у 62 будинках грант у розмірі 20 млн гривень

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Київ виділить на енергозберігаючі заходи у 62 будинках грант у розмірі 20 млн гривень

Київ виділить грант у розмірі 20 млн гривень на впровадження енергозберігаючих заходіву 62 житлових будинках, в яких створено ОСББ та кооперативних будинках.

Як зазначає заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, переможці визначалися з огляду на майбутню економію енергоресурсів, передає сайт КМДА.

«Результатом проведених енергозберігаючих заходів повинна стати максимальна економія та зниження споживання енергоресурсів, – пояснив чиновник. – Саме з цих міркувань та враховуючи обсяги виділених з бюджету коштів ми приймали рішення щодо визначення переможців».

Загалом вартість виконання робіт за проектами становить більше 30 млн гривень, з яких столиця оплачує 20 млн, а мешканці ОСББ та ЖБК збирають кошти у розмірі більше 10 млн гривень.

Заступник голови КМДА також нагадав, що у 2016 році на конкурсі розширено спектр послуг.

«Додали такі види робіт як реконструкція систем теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних та альтернативних джерел енергії та капітальний ремонт або технічне переоснащення внутрішнього будинкового електричного обладнання», – зауважив Петро Пантелеєв.

За словами заступник голови КМДА, учасники, які за результатами оцінки не увійшли до списку переможців, матимуть можливість з цими ж проектами взяти участь у наступному конкурсі, який буде оголошено за умови виділення додаткових коштів.

Leave a Reply