Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Київ виділить на енергозберігаючі заходи у 62 будинках грант у розмірі 20 млн гривень

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Київ виділить на енергозберігаючі заходи у 62 будинках грант у розмірі 20 млн гривень

Київ виділить на енергозберігаючі заходи у 62 будинках грант у розмірі 20 млн гривень

Київ виділить грант у розмірі 20 млн гривень на впровадження енергозберігаючих заходіву 62 житлових будинках, в яких створено ОСББ та кооперативних будинках.

Як зазначає заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, переможці визначалися з огляду на майбутню економію енергоресурсів, передає сайт КМДА.

«Результатом проведених енергозберігаючих заходів повинна стати максимальна економія та зниження споживання енергоресурсів, – пояснив чиновник. – Саме з цих міркувань та враховуючи обсяги виділених з бюджету коштів ми приймали рішення щодо визначення переможців».

Загалом вартість виконання робіт за проектами становить більше 30 млн гривень, з яких столиця оплачує 20 млн, а мешканці ОСББ та ЖБК збирають кошти у розмірі більше 10 млн гривень.

Заступник голови КМДА також нагадав, що у 2016 році на конкурсі розширено спектр послуг.

«Додали такі види робіт як реконструкція систем теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних та альтернативних джерел енергії та капітальний ремонт або технічне переоснащення внутрішнього будинкового електричного обладнання», – зауважив Петро Пантелеєв.

За словами заступник голови КМДА, учасники, які за результатами оцінки не увійшли до списку переможців, матимуть можливість з цими ж проектами взяти участь у наступному конкурсі, який буде оголошено за умови виділення додаткових коштів.

Автор | 2016-06-19T18:29:56+00:00 Червень 19th, 2016|Новини|