Київ виділить на енергозберігаючі заходи у 62 будинках грант у розмірі 20 млн гривень

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Київ виділить на енергозберігаючі заходи у 62 будинках грант у розмірі 20 млн гривень

Київ виділить на енергозберігаючі заходи у 62 будинках грант у розмірі 20 млн гривень

Київ виділить грант у розмірі 20 млн гривень на впровадження енергозберігаючих заходіву 62 житлових будинках, в яких створено ОСББ та кооперативних будинках.

Як зазначає заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, переможці визначалися з огляду на майбутню економію енергоресурсів, передає сайт КМДА.

«Результатом проведених енергозберігаючих заходів повинна стати максимальна економія та зниження споживання енергоресурсів, – пояснив чиновник. – Саме з цих міркувань та враховуючи обсяги виділених з бюджету коштів ми приймали рішення щодо визначення переможців».

Загалом вартість виконання робіт за проектами становить більше 30 млн гривень, з яких столиця оплачує 20 млн, а мешканці ОСББ та ЖБК збирають кошти у розмірі більше 10 млн гривень.

Заступник голови КМДА також нагадав, що у 2016 році на конкурсі розширено спектр послуг.

«Додали такі види робіт як реконструкція систем теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних та альтернативних джерел енергії та капітальний ремонт або технічне переоснащення внутрішнього будинкового електричного обладнання», – зауважив Петро Пантелеєв.

За словами заступник голови КМДА, учасники, які за результатами оцінки не увійшли до списку переможців, матимуть можливість з цими ж проектами взяти участь у наступному конкурсі, який буде оголошено за умови виділення додаткових коштів.

Автор | 2016-06-19T18:29:56+00:00 Червень 19th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.