Киянин заробляє на двох домашніх СЕС 50 тис. гривень у рік

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Киянин заробляє на двох домашніх СЕС 50 тис. гривень у рік

Киянин заробляє на двох домашніх СЕС 50 тис. гривень у рік

Киянин Віталій Несенюк встановив дві домашні сонячні електростанції і заробляє на продажі «зеленої» енергії 50 тис. гривень у рік.

Енергетична незалежність обійшлася столичному жителю у понад 10 тис. доларів, передає Сегодня.ua.

Віталій Несенюк першим у Києві оформив “зелений тариф” і вже рік не тільки не платить за електроенергію, а й заробляє на відновлювальному джерелі.

«Це зараз для цього потрібна лише сонячна електростанція і мінімальний пакет документів, – наголошує киянин. – А рік тому я буквально жив в енергокомпанії».

Зараз згенеровану за допомогою сонячних панелей електроенергію держава купує за 5 гривні 55 копійки. (постанова НКРЕ №508 від 31.03.2016)

«Сьогодні ми витрачаємо 3000 кВт-год у рік, – розповідає Віталій Несенюк. – Якщо б у нас був електрочайник, то підвищилися б витрати «сонячної» електрики, які ми можемо продати за “зеленим тарифом”».

За рік сонячні станції вироблять втричі більше електроенергії, ніж потрібно на утримання будинку, говорить Віталій.

«В кінці місяця робиться акт звірки: стільки я спожив, стільки згенерував – на різницю нараховується «зелений тариф», – каже киянин. – В середньому виходить близько 50 тис. гривень у рік”.

Сонячні станції окупляться за 4 роки, сподівається Віталій Несенюк.

Автор | 2016-06-04T19:27:37+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.