Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Китайські компанії планують побудувати в Чорнобильській зоні сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Китайські компанії планують побудувати в Чорнобильській зоні сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт

Китайські компанії планують побудувати в Чорнобильській зоні сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт

У 2017 році дві великі китайські компанії планують побудувати у Чорнобильській зоні відчуження сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт.

 Як повідомляє агентство Reuters, для реалізації проекту компанія GCL System Integration Technology (GCL-SI) має намір співпрацювати з китайським концерном China National Complete Engineering Corp (CCEC).

Як відзначають в компанії GCL-SI, реалізація проектів з розвитку “зеленої” та відновлюваної енергетики у постраждалій від радіації зоні може призвести до значних соціальних та економічних зрушень. Зведення в Україні сонячної електростанції потужністю 1 гігават входить до плану компанії з міжнародної експансії.

Передбачається, що будівництво СЕС у Чорнобильській зоні розпочнеться вже у наступному році.

Автор | 2016-11-30T17:58:51+00:00 Листопад 30th, 2016|Новини|