Китайські компанії планують побудувати в Чорнобильській зоні сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Китайські компанії планують побудувати в Чорнобильській зоні сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт

Китайські компанії планують побудувати в Чорнобильській зоні сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт

У 2017 році дві великі китайські компанії планують побудувати у Чорнобильській зоні відчуження сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт.

 Як повідомляє агентство Reuters, для реалізації проекту компанія GCL System Integration Technology (GCL-SI) має намір співпрацювати з китайським концерном China National Complete Engineering Corp (CCEC).

Як відзначають в компанії GCL-SI, реалізація проектів з розвитку “зеленої” та відновлюваної енергетики у постраждалій від радіації зоні може призвести до значних соціальних та економічних зрушень. Зведення в Україні сонячної електростанції потужністю 1 гігават входить до плану компанії з міжнародної експансії.

Передбачається, що будівництво СЕС у Чорнобильській зоні розпочнеться вже у наступному році.

Автор | 2016-11-30T17:58:51+00:00 Листопад 30th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.