Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Китайські інвестиції в сонячну енергетику України

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Китайські інвестиції в сонячну енергетику України

Китайські інвестиції в сонячну енергетику України

Проекти сонячних електростанцій китайської державної корпорації CNBM в Україні сприяють розвитку ініціативи “Один пояс і один шлях”, заявив виконуючий обов’язки генерального консула КНР в Одесі Го Хунлян.

Го Хунлян відвідав сонячну електростанцію в Старокозачому Одеської області, яка належить китайській державній компанії CNBM .

В.о. генерального консула КНР зазначив, що “проект сонячної електростанції є позитивним досвідом і наочним прикладом участі китайських підприємств в українському ринку альтернативної енергетики, а також є зразком зміцнення китайсько-українського співробітництва в енерговиробництві”.

“Генеральне консульство буде активно сприяти роботі китайських підприємств в Україні, захищати і надавати їм всебічну підтримку для стабільного розвитку в територіальній смузі “Один пояс і один шлях”, – зазначив в.о. генконсула.

Сонячна станція в Старокозачому була побудована і введена в експлуатацію в 2012 році, займає площу 80 гектарів, оснащена 183 964 сонячними модулями. Потужність виробництва електроенергії цієї станції становить 42,95 МВт, що не тільки задовольняє побутові потреби в електроенергії населення багатьох оточуючих селищ, а й щорічно зменшує викиди більш ніж 44000 тонн двоокису вуглецю.

“Один пояс і один шлях” – ініціатива Китаю щодо спільного створення економічного пояса Шовкового шляху і морського Шовкового шляху XXI століття.

Раніше Антимонопольний комітет України (АМКУ) схвалив покупку китайською держкомпанією CNBM International компаній – сонячних електростанцій “Схід Солар”, “Нептун Солар” (обидві – Миколаївська обл.), “Дунайська СЕС -1”, “Дунайська СЕС -2”, “Франко Солар”, “Франко Піві”, “Приозерна-1”, “Приозерна-2”, “Лиманська Енержі 1”, “Лиманська Енержі 2” (всі – Одеська обл.).

Автор | 2016-08-10T00:37:16+00:00 Серпень 10th, 2016|Новини|