Китайські інвестиції в сонячну енергетику України

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Китайські інвестиції в сонячну енергетику України

Китайські інвестиції в сонячну енергетику України

Проекти сонячних електростанцій китайської державної корпорації CNBM в Україні сприяють розвитку ініціативи “Один пояс і один шлях”, заявив виконуючий обов’язки генерального консула КНР в Одесі Го Хунлян.

Го Хунлян відвідав сонячну електростанцію в Старокозачому Одеської області, яка належить китайській державній компанії CNBM .

В.о. генерального консула КНР зазначив, що “проект сонячної електростанції є позитивним досвідом і наочним прикладом участі китайських підприємств в українському ринку альтернативної енергетики, а також є зразком зміцнення китайсько-українського співробітництва в енерговиробництві”.

“Генеральне консульство буде активно сприяти роботі китайських підприємств в Україні, захищати і надавати їм всебічну підтримку для стабільного розвитку в територіальній смузі “Один пояс і один шлях”, – зазначив в.о. генконсула.

Сонячна станція в Старокозачому була побудована і введена в експлуатацію в 2012 році, займає площу 80 гектарів, оснащена 183 964 сонячними модулями. Потужність виробництва електроенергії цієї станції становить 42,95 МВт, що не тільки задовольняє побутові потреби в електроенергії населення багатьох оточуючих селищ, а й щорічно зменшує викиди більш ніж 44000 тонн двоокису вуглецю.

“Один пояс і один шлях” – ініціатива Китаю щодо спільного створення економічного пояса Шовкового шляху і морського Шовкового шляху XXI століття.

Раніше Антимонопольний комітет України (АМКУ) схвалив покупку китайською держкомпанією CNBM International компаній – сонячних електростанцій “Схід Солар”, “Нептун Солар” (обидві – Миколаївська обл.), “Дунайська СЕС -1”, “Дунайська СЕС -2”, “Франко Солар”, “Франко Піві”, “Приозерна-1”, “Приозерна-2”, “Лиманська Енержі 1”, “Лиманська Енержі 2” (всі – Одеська обл.).

Автор | 2016-08-10T00:37:16+00:00 Серпень 10th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.