Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Китай зупинив будівництво 200 вугільних електростанцій

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Китай зупинив будівництво 200 вугільних електростанцій

Китай зупинив будівництво 200 вугільних електростанцій

Китайські чиновники офіційно призупинили затвердження планів будівництва нових вугільних електростанцій, в черговій спробі вирішити проблему масивного забруднення повітря в країні. На додачу до останнього рішення, китайські чиновники відкладають також будівництво деяких вже затверджених вугільних електростанцій до 2018 року або на більш пізній термін.

Китай вже давно перевищив всі граничні показники глобальних викидів вуглекислого газу, як і поганої якості повітря, що несе відповідальність за смерть тисяч жителів по всій країні щодня.

Китай зупинив будівництво 200 вугільних електростанцій

Китай зупинив будівництво 200 вугільних електростанцій

Ця заява була представлена у вигляді нових директивних матеріалів, опублікованих на початку цього тижня Національною комісією з розвитку і реформ і Національною енергетичною адміністрацією. Такий крок є наступним етапом плану країни щодо закриття тисяч вугільних шахт в цьому році, який був оголошений ще в лютому. Ці заборони торкнуться близько 200 вугільних електростанцій, в тому числі і тих, хто в даний час вимагають затвердження, і вже затверджених, але будівництво яких ще не почалося.

Заплановані, але поки зупинені, електростанції виробляли б 105 гігават потужності щорічно. Сьогодні Китай споживає більше вугілля, ніж будь-яка інша країна – близько 5,5 млрд. тонн на рік.

До недавнього часу Китай підтримував амбітні плани зі збільшення виробництва вугільної енергії, але уряд змінив свою стратегію після Паризької зустрічі, в якій взяли участь представники зі 170 країн світу і підписали угоду щодо скорочення викидів парникових газів і підвищення використання відновлюваних джерел енергії щоб компенсувати наслідки глобального потепління. А лідери Китаю заявили, що до 2020 року країна повністю заборонить використання вугілля.

Китай зупинив будівництво 200 вугільних електростанцій

Китай зупинив будівництво 200 вугільних електростанцій

Китай, безумовно, є найбільшим у світі джерелом викидів парникових газів, за попередніми підрахунками, до 2030 року країна досягне піку викидів вуглекислого газу.

«Навіть коли вугілля стало не настільки популярним в Китаї, найбільші виробники державної електроенергії Китаю будують нові вугільні електростанції в такому темпі, якого країна не бачила за останніх десять років, – сказав представник Грінпіс, пан Мілівірта (Myllyvirta), визнаний авторитетним аналітиком виробництва енергії Китаю. – Останнє рішення китайських чиновників не зупиняє проекти, які вже знаходяться в стадії будівництва, що складе близько 190 ГВт нових генеруючих потужностей на вугіллі».

Недавній економічний спад і державні обмеження зупинили будівництво нових вугільних електростанцій поблизу великих міст, і сприяли вливанню великих інвестицій у вітрову і сонячну енергетики, що допомогло зменшити використання вугілля минулого року.

«Це, безумовно, позитивний крок, але навіть його недостатньо, щоб запобігти ситуації, яка погіршується», сказав Мілівірта.

Автор | 2016-10-20T00:59:36+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|