Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Китай виділить Україні кредит на п’ять проектів з енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Китай виділить Україні кредит на п’ять проектів з енергозбереження

Китай виділить Україні кредит на п’ять проектів з енергозбереження

Державний банк розвитку Китайської Народної Республіки може профінансувати в Україні реалізацію п’яти проектів з енергозбереження у рамках кредитної лінії на суму $3,65 млрд.

Згідно з угодою , НАК “Нафтогаз України» повинен подати до китайського банку офіційний лист з переліком проектів до 24 червня 2016 року.

Наразі інвестиційні пропозиції, які передбачають скорочення споживання природного газу та збільшення його видобутку в Україні, передані НАК до Міністерства економічного розвитку та торгівлі для оцінки їх економічної ефективності та внесення до Державного реєстру.

Зокрема, близько $1,7 млрд «Нафтогаз» пропонує виділити на модернізацію систем індивідуального опалення у приватних будинках малозабезпечених споживачів.

Ще $1,3 млрд планується витратити на будівництво теплоелектростанцій у Києві та Львівській області.

Близько $400 млн кредитних коштів може отримати ВАТ “Укргазвидобування” на закупівлю бурового та допоміжного обладнання для збільшення видобутку природного газу.

І нарешті, близько $200 млн «Нафтогаз» пропонує спрямувати на встановлення теплових пунктів у багатоквартирних будинках. Пропозиція наразі розробляється у Мінрегіоні.

Наразі угоди з ДБР КНР є найбільш доступними порівняно з іншими можливими джерелами фінансування такого обсягу проектів енергоефективності в Україні, підкреслюють в компанії.

Примітно, що вибірка коштів хоча б за одним проектом має розпочатися не пізніше 25 грудня поточного року.

Автор | 2016-04-26T23:32:24+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|