Китай виділить Україні кредит на п’ять проектів з енергозбереження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Китай виділить Україні кредит на п’ять проектів з енергозбереження

Китай виділить Україні кредит на п’ять проектів з енергозбереження

Державний банк розвитку Китайської Народної Республіки може профінансувати в Україні реалізацію п’яти проектів з енергозбереження у рамках кредитної лінії на суму $3,65 млрд.

Згідно з угодою , НАК “Нафтогаз України» повинен подати до китайського банку офіційний лист з переліком проектів до 24 червня 2016 року.

Наразі інвестиційні пропозиції, які передбачають скорочення споживання природного газу та збільшення його видобутку в Україні, передані НАК до Міністерства економічного розвитку та торгівлі для оцінки їх економічної ефективності та внесення до Державного реєстру.

Зокрема, близько $1,7 млрд «Нафтогаз» пропонує виділити на модернізацію систем індивідуального опалення у приватних будинках малозабезпечених споживачів.

Ще $1,3 млрд планується витратити на будівництво теплоелектростанцій у Києві та Львівській області.

Близько $400 млн кредитних коштів може отримати ВАТ “Укргазвидобування” на закупівлю бурового та допоміжного обладнання для збільшення видобутку природного газу.

І нарешті, близько $200 млн «Нафтогаз» пропонує спрямувати на встановлення теплових пунктів у багатоквартирних будинках. Пропозиція наразі розробляється у Мінрегіоні.

Наразі угоди з ДБР КНР є найбільш доступними порівняно з іншими можливими джерелами фінансування такого обсягу проектів енергоефективності в Україні, підкреслюють в компанії.

Примітно, що вибірка коштів хоча б за одним проектом має розпочатися не пізніше 25 грудня поточного року.

Автор | 2016-04-26T23:32:24+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.