Китай планує збільшити інвестиції у відновлювану енергетику

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Китай планує збільшити інвестиції у відновлювану енергетику

Китай планує збільшити інвестиції у відновлювану енергетику

Національна комісія з розвитку і реформ Китаю запропонувала збільшити інвестиції у відновлювану енергетику протягом наступних п’яти років до $ 360 млрд . Це на 39% більше, ніж було закладено в проекті попереднього п’ятирічного плану (з 2011 по 2015 рік).

До кінця 2020 року Китай планує отримувати з відновлювальних джерел близько 6,8 трлн КВт енергії , що становитиме приблизно 27% від усього споживаного в країні електрики. Крім інвестицій в будівництво нових електростанцій КНР також збирається розвивати енергетичні мережі та просувати споживання чистої енергії серед населення.

У будівництво нових гідроелектростанцій Китай планує вкласти приблизно $ 71,5 млрд, що забезпечить близько 60 млн КВт додаткової енергії з цього джерела, $ 100 млрд – в вітряну енергетику (передбачуваний обсяг отриманої в результаті енергії становить 80 млн КВт), а також близько $ 143 млрд – в енергію сонця (це дасть китайським енергомереж приблизно 67 млн ​​КВт додаткової електроенергії).

Китай вже є беззаперечним лідером в сфері сонячної енергетики: за останній рік сукупна потужність сонячних електростанцій і домашніх сонячних систем в країні збільшилася більш ніж на 7 ГВт (приблизно в 15 разів у порівнянні з 2015-м роком) і вивела країну на перше місце за цим показником в світі. Друге і третє місця займають Японія і США відповідно.

Проте, таке бурхливий розвиток в сфері чистої енергетики не завжди враховує непідготовленість китайських енергомереж до прийому збільшеного обсягу енергії вітру і сонця. Відсоток енерговитрат в країні через технічні проблем збільшився приблизно на 19% за останні два роки, і на даний момент приблизно одна п’ята всієї вироблюваної в Китаї електроенергії марнується.

Автор | 2017-01-08T17:39:33+00:00 Грудень 26th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.