Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Компанія Kyocera розробила екран з можливістю зарядки від сонця

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Компанія Kyocera розробила екран з можливістю зарядки від сонця

Компанія Kyocera розробила екран з можливістю зарядки від сонця

Компанія Kyocera презентувала свою нову розробку у вигляді унікального прототипу дисплея, який може працювати в якості сонячної батареї.

Екран має невеликі габарити, що говорить про можливість його використання в мобільних пристроях, зокрема, в смартфонах.

Свою розробку компанія Kyocera показала в Барселоні на міжнародній виставці MWC 2016, передає портал Liliputing. В представлений прототип вбудована дуже тонка пластина, товщиною не більше 0,55 міліметра, її розмістили безпосередньо між самим екраном і сенсорним шаром. Завдяки такому нововведенню екран смартфона може досить швидко заряджати енергією вбудований акумулятор: наприклад, пробувши три хвилини на сонці, він згенерує енергію, якої вистачить на одну хвилину роботи.

Це вже друге покоління унікального дисплея від Kyocera – перший раз його демонстрували на MWC 2015 на початку березня минулого року, і за 12 місяців виробник зробив його в 8 разів швидшим в плані перетворення сонячної енергії в електричну.

У роботі над прототипом інженери Kyocera працювали в парі з фахівцями французької компанії SunPartner. Створена ними спільна технологія називається WYSIPS (What You See Is Photovoltaic Surface), і її, як стверджується, можна використовувати абсолютно в будь-яких смартфонах і планшетах незалежно від матриці екрана. 0,55-міліметровий панель однаково добре працює і з IPS, і з AMOLED, і з застарілої TFT.

Kyocera планує найближчим часом випустити кілька смартфонів, здатних заряджатися від сонця без додаткових пристроїв. Ймовірно, це будуть моделі з посиленим корпусом, оскільки Kyocera спеціалізується саме на них, до того ж, вони користуються високим попитом в США. Офіційно заявлено, що сонячні панелі від Kyocera можуть вбудовуватися в екрани до 13 дюймів по діагоналі, так що не виключена поява в недалекому майбутньому і «самозарядних» планшетів. Крім того, екрани такого типу мають великий потенціал в сфері переносної електроніки.

Автор | 2016-02-28T00:16:19+00:00 Лютий 28th, 2016|Новини|