Компанія Kyocera розробила екран з можливістю зарядки від сонця

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Компанія Kyocera розробила екран з можливістю зарядки від сонця

Компанія Kyocera розробила екран з можливістю зарядки від сонця

Компанія Kyocera презентувала свою нову розробку у вигляді унікального прототипу дисплея, який може працювати в якості сонячної батареї.

Екран має невеликі габарити, що говорить про можливість його використання в мобільних пристроях, зокрема, в смартфонах.

Свою розробку компанія Kyocera показала в Барселоні на міжнародній виставці MWC 2016, передає портал Liliputing. В представлений прототип вбудована дуже тонка пластина, товщиною не більше 0,55 міліметра, її розмістили безпосередньо між самим екраном і сенсорним шаром. Завдяки такому нововведенню екран смартфона може досить швидко заряджати енергією вбудований акумулятор: наприклад, пробувши три хвилини на сонці, він згенерує енергію, якої вистачить на одну хвилину роботи.

Це вже друге покоління унікального дисплея від Kyocera – перший раз його демонстрували на MWC 2015 на початку березня минулого року, і за 12 місяців виробник зробив його в 8 разів швидшим в плані перетворення сонячної енергії в електричну.

У роботі над прототипом інженери Kyocera працювали в парі з фахівцями французької компанії SunPartner. Створена ними спільна технологія називається WYSIPS (What You See Is Photovoltaic Surface), і її, як стверджується, можна використовувати абсолютно в будь-яких смартфонах і планшетах незалежно від матриці екрана. 0,55-міліметровий панель однаково добре працює і з IPS, і з AMOLED, і з застарілої TFT.

Kyocera планує найближчим часом випустити кілька смартфонів, здатних заряджатися від сонця без додаткових пристроїв. Ймовірно, це будуть моделі з посиленим корпусом, оскільки Kyocera спеціалізується саме на них, до того ж, вони користуються високим попитом в США. Офіційно заявлено, що сонячні панелі від Kyocera можуть вбудовуватися в екрани до 13 дюймів по діагоналі, так що не виключена поява в недалекому майбутньому і «самозарядних» планшетів. Крім того, екрани такого типу мають великий потенціал в сфері переносної електроніки.

Автор | 2016-02-28T00:16:19+00:00 Лютий 28th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.