Компанія Kyocera розробила екран з можливістю зарядки від сонця

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
kyocera wysisp

Компанія Kyocera презентувала свою нову розробку у вигляді унікального прототипу дисплея, який може працювати в якості сонячної батареї.

Екран має невеликі габарити, що говорить про можливість його використання в мобільних пристроях, зокрема, в смартфонах.

Свою розробку компанія Kyocera показала в Барселоні на міжнародній виставці MWC 2016, передає портал Liliputing. В представлений прототип вбудована дуже тонка пластина, товщиною не більше 0,55 міліметра, її розмістили безпосередньо між самим екраном і сенсорним шаром. Завдяки такому нововведенню екран смартфона може досить швидко заряджати енергією вбудований акумулятор: наприклад, пробувши три хвилини на сонці, він згенерує енергію, якої вистачить на одну хвилину роботи.

Це вже друге покоління унікального дисплея від Kyocera – перший раз його демонстрували на MWC 2015 на початку березня минулого року, і за 12 місяців виробник зробив його в 8 разів швидшим в плані перетворення сонячної енергії в електричну.

У роботі над прототипом інженери Kyocera працювали в парі з фахівцями французької компанії SunPartner. Створена ними спільна технологія називається WYSIPS (What You See Is Photovoltaic Surface), і її, як стверджується, можна використовувати абсолютно в будь-яких смартфонах і планшетах незалежно від матриці екрана. 0,55-міліметровий панель однаково добре працює і з IPS, і з AMOLED, і з застарілої TFT.

Kyocera планує найближчим часом випустити кілька смартфонів, здатних заряджатися від сонця без додаткових пристроїв. Ймовірно, це будуть моделі з посиленим корпусом, оскільки Kyocera спеціалізується саме на них, до того ж, вони користуються високим попитом в США. Офіційно заявлено, що сонячні панелі від Kyocera можуть вбудовуватися в екрани до 13 дюймів по діагоналі, так що не виключена поява в недалекому майбутньому і «самозарядних» планшетів. Крім того, екрани такого типу мають великий потенціал в сфері переносної електроніки.

Leave a Reply