Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Країни Північної Америки роблять ставку на «чисту» енергетику

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Країни Північної Америки роблять ставку на «чисту» енергетику

Країни Північної Америки роблять ставку на «чисту» енергетику

Керівники США, Канади і Мексики домовилися про створення партнерства по збереженню навколишнього середовища, в рамках якого збираються підвищити частку чистої енергетики на континенті до 2025 року до 50% від загального обсягу виробництва.

Такі амбітні плани були озвучені на саміті країн Північної Америки, який завершився 29 червня в Канаді.

«Технологія рухається вперед – розвивається сонячна енергетика, енергія вітру, гідроенергетика, біореактори, а також технології, про які ми ще недавно навіть не замислювалися», – заявив на саміті президент США Барак Обама, повідомило видання National Observer.

«У кожного з нас є національні плани, але справа в тому, що при установці цих цілей, створюючи ці координаційні механізми, ми можемо скористатися перевагами злиття інтересів економік», – сказав Обама, звертаючись до свої колег з Канади і Мексики. Він мав на увазі, що Канада може продавати США надлишки електроенергії, вироблених на вітроелектростанціях.

Також президент США пояснив необхідність переходу на «чисту енергію» і в зв’язку з можливим подорожчанням нафти .

«Зараз нафта дешева, але вона подорожчає. І буде ставати все дорожче, оскільки є обмеженим ресурсом і її видобуток буде все більш витратним процесом », – сказав Обама.

Автор | 2016-07-14T00:46:21+00:00 Липень 14th, 2016|Новини|