Країни Північної Америки роблять ставку на «чисту» енергетику

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Країни Північної Америки роблять ставку на «чисту» енергетику

Країни Північної Америки роблять ставку на «чисту» енергетику

Керівники США, Канади і Мексики домовилися про створення партнерства по збереженню навколишнього середовища, в рамках якого збираються підвищити частку чистої енергетики на континенті до 2025 року до 50% від загального обсягу виробництва.

Такі амбітні плани були озвучені на саміті країн Північної Америки, який завершився 29 червня в Канаді.

«Технологія рухається вперед – розвивається сонячна енергетика, енергія вітру, гідроенергетика, біореактори, а також технології, про які ми ще недавно навіть не замислювалися», – заявив на саміті президент США Барак Обама, повідомило видання National Observer.

«У кожного з нас є національні плани, але справа в тому, що при установці цих цілей, створюючи ці координаційні механізми, ми можемо скористатися перевагами злиття інтересів економік», – сказав Обама, звертаючись до свої колег з Канади і Мексики. Він мав на увазі, що Канада може продавати США надлишки електроенергії, вироблених на вітроелектростанціях.

Також президент США пояснив необхідність переходу на «чисту енергію» і в зв’язку з можливим подорожчанням нафти .

«Зараз нафта дешева, але вона подорожчає. І буде ставати все дорожче, оскільки є обмеженим ресурсом і її видобуток буде все більш витратним процесом », – сказав Обама.

Автор | 2016-07-14T00:46:21+00:00 Липень 14th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.