Країни Північної Америки роблять ставку на «чисту» енергетику

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Країни Північної Америки роблять ставку на «чисту» енергетику

Керівники США, Канади і Мексики домовилися про створення партнерства по збереженню навколишнього середовища, в рамках якого збираються підвищити частку чистої енергетики на континенті до 2025 року до 50% від загального обсягу виробництва.

Такі амбітні плани були озвучені на саміті країн Північної Америки, який завершився 29 червня в Канаді.

«Технологія рухається вперед – розвивається сонячна енергетика, енергія вітру, гідроенергетика, біореактори, а також технології, про які ми ще недавно навіть не замислювалися», – заявив на саміті президент США Барак Обама, повідомило видання National Observer.

«У кожного з нас є національні плани, але справа в тому, що при установці цих цілей, створюючи ці координаційні механізми, ми можемо скористатися перевагами злиття інтересів економік», – сказав Обама, звертаючись до свої колег з Канади і Мексики. Він мав на увазі, що Канада може продавати США надлишки електроенергії, вироблених на вітроелектростанціях.

Також президент США пояснив необхідність переходу на «чисту енергію» і в зв’язку з можливим подорожчанням нафти .

«Зараз нафта дешева, але вона подорожчає. І буде ставати все дорожче, оскільки є обмеженим ресурсом і її видобуток буде все більш витратним процесом », – сказав Обама.

Leave a Reply