Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Корейці розробили найтонші в світі сонячні панелі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Корейці розробили найтонші в світі сонячні панелі

Корейці розробили найтонші в світі сонячні панелі

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Вчені з Інституту науки і техніки в Кванджу (Південна Корея) створили найтоншу в світі фотоелектричну панель.

Як зазначають розробники у журналі Applied Physics Letters, гнучкі і міцні нові сонячні панелі, які обгортаються навіть навколо звичайного олівця, можна буде використовувати в абсолютно нових областях, передає Компьютерное обозрение.

“Наші фотоелементи мають товщину всього 1 мкм, – пояснює інженер Інституту науки і техніки Джунхо Лі (Jongho Lee). – Стандартна фотоелектроніка звичайно в сотні разів товща, навіть рекордно тонкі схеми все одно мають в 2-4 рази більшу товщину”.

Надтонкі енергоємні пристрої інженери виготовили з арсеніду галію. Клітинки друкували прямо на гнучку підкладку без застосування зв’язуючого шару, який збільшував би товщину матеріалу. Елементи з’єднували з електродами на підкладці методом “холодного зварювання”: прикладаючи тиск при температурі 170 °C і розплавляючи верхній шар фоторезисту, що діє як тимчасовий сполучний агент. Потім фоторезист видаляли, залишаючи з’єднання металу з металом.

Нижній металевий шар також служить відбивачем, який повертає у сонячний елемент вислизаючі фотони. Примітно, що у ефективності перетворення сонячної енергії в електрику найтонша в світі фотоелектрична панель не поступається більш товстим аналогам. Випробування на вигин продемонструвало, що таку сонячну батарею можна змотувати у рулон діаметром 1,4 мм.

“Тонкі елементи менш крихкі при вигині, а працюють так само або навіть дещо краще, ніж такі ж пристрої завтовшки 3,5 мкм”, – зазначив Джунхо Лі.

Розроблений корейськими вченими метод друку дозволяє переносити надтонкі сонячні батареї на скло або тканину. Тим самим фотоелементи можна буде використовувати в гаджетах майбутнього, наприклад, в браслетах, які будуть живити розумні годинники, та у одязі.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-06-25T21:30:53+00:00 Червень 25th, 2016|Новини|