Компанія General Motors планує повністю перейти на ВДЕ до 2050 року

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Компанія General Motors планує повністю перейти на ВДЕ до 2050 року

Один з найбільших світових автовиробників – компанія General Motors (GM) – оголосила, що до 2050 року має намір перевести всі свої 350 заводів в 59 країнах світу на використання відновлюваних джерел енергії.

«Прагнення до використання відновлюваних джерел енергії служитиме інтересам наших клієнтів і суспільства, оскільки збереже чисте повітря і допоможе зміцнити наш бізнес за рахунок зниження витрат на енергоносії», – заявила голова і генеральний директор GM Мері Барра.

В 2015-му General Motors використала 9 терават-годин електроенергії на потреби своїх заводів, офісів, технічних центрів і складів по всьому світу. Для досягнення своєї мети компанія продовжуватиме підвищувати енергетичну ефективність своїх операцій при переході до чистих джерел для своїх енергетичних потреб.

 

Зараз 22 підприємства GM працюють, використовуючи сонячну енергію, чотири заводи працюють на енергії вітру, три – на біопаливі. Крім того, зараз триває процес монтування сонячних панелей на 30 МВт на двох об’єктах в Китаї.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Компанія General Motors планує повністю перейти на ВДЕ до 2050 року
Компанія General Motors планує повністю перейти на ВДЕ до 2050 року

Компанія є піонером у галузі використання ВДЕ. Лише за минулий рік компанія заощадила 5 мільйонів доларів США завдяки використанню альтернативної електроенергії. Всього за останніх 20 років економія склала 80 мільйонів доларів.

Компанія планує виробляти 125 мегаватт електроенергії із «зелених» джерел до 2020 року. Досягненню цього результату сприятиме будівництво двох вітропарків.

«Це сміливе і амбітне рішення General Motors, безсумнівно, приверне увагу світової автомобільної промисловості, – сказала Емі Давідс, виконавчий директор в Climate Group. – GM вже заощадила мільйони доларів, використовуючи відновлювані джерела енергії, і як будь-який розумний бізнес, який визнає можливість інвестицій, вони хочуть повністю захопити їх. Ми сподіваємося, що інші виробничі компанії будуть натхненні прикладом General Motors».

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Leave a Reply