Компанія General Motors планує повністю перейти на ВДЕ до 2050 року

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Компанія General Motors планує повністю перейти на ВДЕ до 2050 року

Компанія General Motors планує повністю перейти на ВДЕ до 2050 року

Один з найбільших світових автовиробників – компанія General Motors (GM) – оголосила, що до 2050 року має намір перевести всі свої 350 заводів в 59 країнах світу на використання відновлюваних джерел енергії.

«Прагнення до використання відновлюваних джерел енергії служитиме інтересам наших клієнтів і суспільства, оскільки збереже чисте повітря і допоможе зміцнити наш бізнес за рахунок зниження витрат на енергоносії», – заявила голова і генеральний директор GM Мері Барра.

В 2015-му General Motors використала 9 терават-годин електроенергії на потреби своїх заводів, офісів, технічних центрів і складів по всьому світу. Для досягнення своєї мети компанія продовжуватиме підвищувати енергетичну ефективність своїх операцій при переході до чистих джерел для своїх енергетичних потреб.

 

Зараз 22 підприємства GM працюють, використовуючи сонячну енергію, чотири заводи працюють на енергії вітру, три – на біопаливі. Крім того, зараз триває процес монтування сонячних панелей на 30 МВт на двох об’єктах в Китаї.

Компанія General Motors планує повністю перейти на ВДЕ до 2050 року

Компанія General Motors планує повністю перейти на ВДЕ до 2050 року

Компанія є піонером у галузі використання ВДЕ. Лише за минулий рік компанія заощадила 5 мільйонів доларів США завдяки використанню альтернативної електроенергії. Всього за останніх 20 років економія склала 80 мільйонів доларів.

Компанія планує виробляти 125 мегаватт електроенергії із «зелених» джерел до 2020 року. Досягненню цього результату сприятиме будівництво двох вітропарків.

«Це сміливе і амбітне рішення General Motors, безсумнівно, приверне увагу світової автомобільної промисловості, – сказала Емі Давідс, виконавчий директор в Climate Group. – GM вже заощадила мільйони доларів, використовуючи відновлювані джерела енергії, і як будь-який розумний бізнес, який визнає можливість інвестицій, вони хочуть повністю захопити їх. Ми сподіваємося, що інші виробничі компанії будуть натхненні прикладом General Motors».

Автор | 2016-10-20T00:59:28+00:00 Вересень 18th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.