Коли запрацює Фонд енергоефективності?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Коли запрацює Фонд енергоефективності?

Коли запрацює Фонд енергоефективності?

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує після закінчення опалювального сезону 2016/17 запустити в роботу Фонд енергоефективності . Про це повідомила прес-служба Мінрегіонбуду з посиланням на віце-прем’єра, главу відомства Геннадія Зубка.

«До цього часу має бути прийнята відповідна постанова Кабінету міністрів про створення Фонду, Закон« Про Фонд енергоефективності», підписано Міжнародну угоду і передбачено видатки в Законі «Про Державний бюджет-2017» та інших нормативних актах», – цитує Зубко прес-служба Мінрегіону.

Метою фонду є забезпечення стабільного фінансування проектів по тепломодернізації житлових будинків . За словами міністра, результатів Фонд досягне вже в перші роки роботи, а істотних – до 2021 року.

«Це, зокрема, економія споживання та імпорту газу щорічно на 1,5 млрд куб. м (300 млн дол.), Економія держбюджету на фінансування субсидій до 5 млрд грн щорічно », – сказав Зубко.

Він також зазначив, що в Україні існує вкрай неефективна система постачання, обліку та витрачання газу для опалення:

«Із загальних обсягів газу в 18,6 млрд куб. м ефективно використовується тільки 7,2 млрд куб. м. У системі центрального теплопостачання втрачається 2,4 млрд куб. м, в будинках – 9 млрд куб. м, а в цілому втрати досягають 11,4 млрд куб. м », – зазначив віце-прем’єр-міністр.

Автор | 2016-06-04T14:42:45+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.