Коли запрацює Фонд енергоефективності?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Коли запрацює Фонд енергоефективності?

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує після закінчення опалювального сезону 2016/17 запустити в роботу Фонд енергоефективності . Про це повідомила прес-служба Мінрегіонбуду з посиланням на віце-прем’єра, главу відомства Геннадія Зубка.

«До цього часу має бути прийнята відповідна постанова Кабінету міністрів про створення Фонду, Закон« Про Фонд енергоефективності», підписано Міжнародну угоду і передбачено видатки в Законі «Про Державний бюджет-2017» та інших нормативних актах», – цитує Зубко прес-служба Мінрегіону.

Метою фонду є забезпечення стабільного фінансування проектів по тепломодернізації житлових будинків . За словами міністра, результатів Фонд досягне вже в перші роки роботи, а істотних – до 2021 року.

«Це, зокрема, економія споживання та імпорту газу щорічно на 1,5 млрд куб. м (300 млн дол.), Економія держбюджету на фінансування субсидій до 5 млрд грн щорічно », – сказав Зубко.

Він також зазначив, що в Україні існує вкрай неефективна система постачання, обліку та витрачання газу для опалення:

«Із загальних обсягів газу в 18,6 млрд куб. м ефективно використовується тільки 7,2 млрд куб. м. У системі центрального теплопостачання втрачається 2,4 млрд куб. м, в будинках – 9 млрд куб. м, а в цілому втрати досягають 11,4 млрд куб. м », – зазначив віце-прем’єр-міністр.

Leave a Reply