Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Коли запрацює Фонд енергоефективності?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Коли запрацює Фонд енергоефективності?

Коли запрацює Фонд енергоефективності?

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує після закінчення опалювального сезону 2016/17 запустити в роботу Фонд енергоефективності . Про це повідомила прес-служба Мінрегіонбуду з посиланням на віце-прем’єра, главу відомства Геннадія Зубка.

«До цього часу має бути прийнята відповідна постанова Кабінету міністрів про створення Фонду, Закон« Про Фонд енергоефективності», підписано Міжнародну угоду і передбачено видатки в Законі «Про Державний бюджет-2017» та інших нормативних актах», – цитує Зубко прес-служба Мінрегіону.

Метою фонду є забезпечення стабільного фінансування проектів по тепломодернізації житлових будинків . За словами міністра, результатів Фонд досягне вже в перші роки роботи, а істотних – до 2021 року.

«Це, зокрема, економія споживання та імпорту газу щорічно на 1,5 млрд куб. м (300 млн дол.), Економія держбюджету на фінансування субсидій до 5 млрд грн щорічно », – сказав Зубко.

Він також зазначив, що в Україні існує вкрай неефективна система постачання, обліку та витрачання газу для опалення:

«Із загальних обсягів газу в 18,6 млрд куб. м ефективно використовується тільки 7,2 млрд куб. м. У системі центрального теплопостачання втрачається 2,4 млрд куб. м, в будинках – 9 млрд куб. м, а в цілому втрати досягають 11,4 млрд куб. м », – зазначив віце-прем’єр-міністр.

Автор | 2016-06-04T14:42:45+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|