Ключові тенденції світового енергетичного ринку в 2016 році

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Ключові тенденції світового енергетичного ринку в 2016 році

Ключові тенденції світового енергетичного ринку в 2016 році

Динаміку світового енергетичного ринку в 2016 році визначили три ключові тенденції :

  1. «Зелені» потужності склали 50% від усіх нових енергопотужностей
  2. Китай знизив енергоспоживання
  3. Країни ОПЕК домовилися про замороження видобутку нафти.

Ключові події оголосив Фатіх Біроль, виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), в ході пленарної сесії в Давосі.

«Ключова подія: 50% введених потужностей в електроенергетиці – це поновлювані джерела енергії. Це сталося вперше в історії. Поновлювані джерела енергії – це більше не романтична пісня Заходу, а реальний бізнес. Другий тренд – це Китай, де знижується споживання енергоресурсів. І, звичайно, угода ОПЕК і незалежних виробників про замороження видобутку нафти», – повідомив пан Біроль.

У той же час в МЕА вважають, що попит на нафту не досяг ще свого піку:

«Всі зараз говорять про електромобілі … Але крім автомобілів, є літаки та нафтохімічні заводи, що забезпечують зростання попиту на нафту. Більш повільне, ніж раніше, але все-таки зростання»

Автор | 2017-02-04T19:02:40+00:00 Січень 18th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.