Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Ключові тенденції світового енергетичного ринку в 2016 році

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Ключові тенденції світового енергетичного ринку в 2016 році

Ключові тенденції світового енергетичного ринку в 2016 році

Динаміку світового енергетичного ринку в 2016 році визначили три ключові тенденції :

  1. «Зелені» потужності склали 50% від усіх нових енергопотужностей
  2. Китай знизив енергоспоживання
  3. Країни ОПЕК домовилися про замороження видобутку нафти.

Ключові події оголосив Фатіх Біроль, виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), в ході пленарної сесії в Давосі.

«Ключова подія: 50% введених потужностей в електроенергетиці – це поновлювані джерела енергії. Це сталося вперше в історії. Поновлювані джерела енергії – це більше не романтична пісня Заходу, а реальний бізнес. Другий тренд – це Китай, де знижується споживання енергоресурсів. І, звичайно, угода ОПЕК і незалежних виробників про замороження видобутку нафти», – повідомив пан Біроль.

У той же час в МЕА вважають, що попит на нафту не досяг ще свого піку:

«Всі зараз говорять про електромобілі … Але крім автомобілів, є літаки та нафтохімічні заводи, що забезпечують зростання попиту на нафту. Більш повільне, ніж раніше, але все-таки зростання»

Автор | 2017-02-04T19:02:40+00:00 Січень 18th, 2017|Новини|