Класи сонячних панелей. Як обрати?

СмартЕко » Класи сонячних панелей. Як обрати?
Класи сонячних панелей. Як обрати? 2016-10-20T00:59:26+00:00

Класи сонячних панелей

Вибір сонячних панелей – завдання не з легких. Адже кожна сонячна панель має довгий список технічних характеристик та специфікацій, що характеризують їх продуктивність, якість і довговічність.

Але окремі характеристики чи специфікації панелі не дають вам повну картину того, які переваги однієї сонячної панелі перед іншими, і як результат – складнощі в підборі обладнання саме для ваших індивідуальних потреб.

Ми пропонуємо вам розглянути просту систему для класифікації і порівняння кращих сонячних панелей по оцінці їх ключових критеріїв.

Система оцінки ідентифікує три типи сонячних батарей:

 • Економ (Economy)
 • Стандарт (Standart)
 • Преміум (Premium)

Є десятки виробників сонячних панелей на ринку, кожен з яких пропонує кілька моделей сонячних батарей.

Об’єктивна система класифікації, що опирається на факти допоможе швидше прийняти рішення, щодо того, яке ж саме обладнання Вам необхідне.

Класифікація сонячних батарей

Система класифікації враховує такі специфікації сонячних батарей, які стосуються продуктивності, якості, довговічності та гарантій на справну роботу обладннання. Ці характеристики були використані для умовного розділення на три типи сонячних батарей:

Класифікація сонячних панелей. Класи сонячних батарей

Класифікація сонячних панелей. Класи сонячних батарей

Який клас панелей підходить саме для Вас?

Ми класифікували всі види сонячних панелей в простій та зрозумілій формі: Преміум (Premium), Стандарт (Standard) та Економ (Economy). Важливо пам’ятати, Ви повинні обрати той клас сонячних панелей, який найраще підходить саме для ваших конкретних потреб.

 • Сонячні панелі преміум класу є найкращим варіантом для максимізації виробництва сонячної енергії, особливо при обмеженому просторі для встановлення сонячних панелей на даху і ви можете собі дозволити платити більш високу ціну за кращі в своєму класі рішення.
 • Стандартні сонячні панелі найбільш універсальний варіант, з хорошими технічними характеристиками та прийнятною ціною, а тому і найбільш розповсюджений. Чудово підходить для забезпечення побутових потреб та малих комерційних сонячних електростанцій.
 • Економ клас сонячних батарей буде обгрунтованим вибором, якщо ваш бюджет обмежений або якщо ви маєте намір оформити короткостроковий кредит на впровадження енергозберігаючих технологій.

 Сонячні панелі преміум класу

 • Найкращі технічні характеристики та специфікації таких панелей забезпечують найвищий ККД, в порівнянні з аналогічним обладнанням інших класів.
 • Як правило сонячні батареї такого класу мають всі необхідні сертифікати ISO, TUV, CE і т.д.
 • Вони мають тенденцію генерувати більше сонячної енергії на квадратний метр, ніж стандартні панелі, і рекомендується, якщо у вас є обмежений простір на даху і необхідно максимізувати виробництво енергії.
 • Висока ціна обумовлена винятковою продуктивністю, якістю, довговічністю та гарантійним обслуговуванням преміум-панелей.
 • Преміум панелі можуть забезпечити найкращі довгострокові доходи від інвестицій, ніж інші типи панелей сонячних батарей.

Стандартні сонячні панелі

 • Стандартні панелі працюють добре в більшості випадків і умов.
 • Переважна більшість панелей сонячних батарей, встановлених у всьому світі потрапляють в цю категорію.
 • Стандартні панелі як правило, мають хороші оцінки потужності, ефективності та інших характеристик.
 • Здебільшого, вони також відповідають вимогам контролю якості виробництва ISO/TUV та ін., а також мають хороші відповідні гарантійні терміни.

Економ клас соняних панелей

 • Сонячні панелі економ-класу в багатьох випадках виконують покладену на них роботу, втім продуктивність їх менша, ніж в стандартних панелей.
 • Падіння їх продуктивності з часом (деградація сонячних панелей) є дещо швидшою, ніж в панелей вищих класів.
 • Менш стійкі, ніж стандартні панелі, в довгостроковій перспективі до суворих сезонних погодних умов.
 • Гарантії виробника, як правило, коротше для сонячних батарей економ-класу.
Переглянути пропозиції

Купити сонячні панелі

Купити сонячні панелі преміум класу, стандарт, або еконо-класу можна в нашому інтернет-магазині.
Переглянути пропозиції
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.