До кінця року на Одещині побудують нову сонячну електростанцію потужністю 2,8 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » До кінця року на Одещині побудують нову сонячну електростанцію потужністю 2,8 МВт

До кінця року на Одещині побудують нову сонячну електростанцію потужністю 2,8 МВт

До кінця 2016 року у селищі Суворове Ізмаїльського району Одеської області з’явиться сонячна електростанція потужністю 2,8 МВт.

З початку листопада на території пасовища, яке приносило громаді всього 560 гривень у рік, ведуться роботи з планування місцевості, передає Трасса Е95.

Сонячна електростанція розташується майже на шести гектарах і складатиметься з 9 300 панелей потужністю 235 Вт кожна.

Як зазначив селищний голова Суворове Петро Генчевский, сонячна електростанція забезпечила додаткові надходження до бюджету.

«З квітня компанія “Рендж Ізмаїл”, яка уклала з селищною радою договір на оренду ділянки для розміщення сонячних панелей, сплачує орендну плату – 132 тис. гривень у рік, – розповідає він. – На додачу, вироблена електроенергія буде подаватися у загальну енергетичну систему і у випадку аварійної ситуації покриє енергопотреби Суворове».

Крім цього, сонячна електростанція дозволить створити 10 постійних робочих місць, плюс двічі на рік планується залучати сезонних працівників для покосу трави та обслуговування панелей.

На даний момент ПП “Серкон” реалізує у Суворове перший етап проекту, який передбачає планування території, створення сітчастого огородження довжиною 1,5 км, облаштування під’їзної дороги, встановлення стійок для фотоелементів і мобільної адмінбудівлі.

На другому етапі реалізації проекту розпочнеться прокладка комунікацій, а після – стартує монтаж панелей.

У травні 2017 року Рендж Ізмаїл планує взяти на Одещині в оренду ще 20 га для облаштування сонячних панелей.

Автор | 2016-11-17T17:27:16+00:00 Листопад 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.