До кінця року на Одещині побудують нову сонячну електростанцію потужністю 2,8 МВт

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
До кінця року на Одещині побудують нову сонячну електростанцію потужністю 2,8 МВт

До кінця 2016 року у селищі Суворове Ізмаїльського району Одеської області з’явиться сонячна електростанція потужністю 2,8 МВт.

З початку листопада на території пасовища, яке приносило громаді всього 560 гривень у рік, ведуться роботи з планування місцевості, передає Трасса Е95.

Сонячна електростанція розташується майже на шести гектарах і складатиметься з 9 300 панелей потужністю 235 Вт кожна.

Як зазначив селищний голова Суворове Петро Генчевский, сонячна електростанція забезпечила додаткові надходження до бюджету.

«З квітня компанія “Рендж Ізмаїл”, яка уклала з селищною радою договір на оренду ділянки для розміщення сонячних панелей, сплачує орендну плату – 132 тис. гривень у рік, – розповідає він. – На додачу, вироблена електроенергія буде подаватися у загальну енергетичну систему і у випадку аварійної ситуації покриє енергопотреби Суворове».

Крім цього, сонячна електростанція дозволить створити 10 постійних робочих місць, плюс двічі на рік планується залучати сезонних працівників для покосу трави та обслуговування панелей.

На даний момент ПП “Серкон” реалізує у Суворове перший етап проекту, який передбачає планування території, створення сітчастого огородження довжиною 1,5 км, облаштування під’їзної дороги, встановлення стійок для фотоелементів і мобільної адмінбудівлі.

На другому етапі реалізації проекту розпочнеться прокладка комунікацій, а після – стартує монтаж панелей.

У травні 2017 року Рендж Ізмаїл планує взяти на Одещині в оренду ще 20 га для облаштування сонячних панелей.

Leave a Reply