Канадці мають намір будувати на Хмельниччині сонячні електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Канадці мають намір будувати на Хмельниччині сонячні електростанції

Канадці мають намір будувати на Хмельниччині сонячні електростанції

Днями керівництво Хмельницької ОДА зустрілося з представниками канадської компанії Refraction Asset Management, що працює в сфері управління активами.

Refraction контролює понад 400 компаній, з яких 300 працюють в секторі енергетики. Компанія займається сервісними послугами, виробництвом та переробкою енергії, працює в сфері сонячної і вітрової енергетики, а також в нафтогазовому секторі.

Президент компанії Майкл Юркович є вихідцем з України, тому зацікавлений розвивати альтернативну енергетику саме тут. Refraction має намір збудувати кілька сонячних електростанцій в Хмельницькій області. Як запевнив Юркович, від своїх підприємств він хоче не лише отримувати прибуток, а й вкладати кошти в розвиток регіону: створювати робочі місця, розвивати інфраструктуру, будувати заклади соціальної сфери.

На Хмельниччині вже збудована одна і закінчується будівництво ще двох сонячних електростанцій.

Автор | 2017-01-08T15:18:40+00:00 Грудень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.