Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Канадці мають намір будувати на Хмельниччині сонячні електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Канадці мають намір будувати на Хмельниччині сонячні електростанції

Канадці мають намір будувати на Хмельниччині сонячні електростанції

Днями керівництво Хмельницької ОДА зустрілося з представниками канадської компанії Refraction Asset Management, що працює в сфері управління активами.

Refraction контролює понад 400 компаній, з яких 300 працюють в секторі енергетики. Компанія займається сервісними послугами, виробництвом та переробкою енергії, працює в сфері сонячної і вітрової енергетики, а також в нафтогазовому секторі.

Президент компанії Майкл Юркович є вихідцем з України, тому зацікавлений розвивати альтернативну енергетику саме тут. Refraction має намір збудувати кілька сонячних електростанцій в Хмельницькій області. Як запевнив Юркович, від своїх підприємств він хоче не лише отримувати прибуток, а й вкладати кошти в розвиток регіону: створювати робочі місця, розвивати інфраструктуру, будувати заклади соціальної сфери.

На Хмельниччині вже збудована одна і закінчується будівництво ще двох сонячних електростанцій.

Автор | 2017-01-08T15:18:40+00:00 Грудень 9th, 2016|Новини|