Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Канада зацікавлена в розвитку сонячної енергетики в зоні відчуження

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Канада зацікавлена в розвитку сонячної енергетики в зоні відчуження

Канада зацікавлена в розвитку сонячної енергетики в зоні відчуження

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Канада зацікавлена в розвитку сонячної енергетики в зоні відчуження. Про це в ході зустрічі з представниками бізнесу повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, передає кореспондент РБК-Україна.

«Ми хочемо найближчим часом завершити процес прийняття цього законопроекту (про зміни правового режиму експлуатації зони відчуження), що дозволить почати деяку господарську діяльність в зоні, зокрема розвиток сонячної енергетики… Наступного тижня я буду в складі делегації українського уряду, яка відвідає бізнес-форум в Канаді. Канадці якраз просили, щоб ми надали їм можливість створення такого бізнесу в зоні відчуження», – сказав міністр.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-06-15T22:56:34+00:00 Червень 15th, 2016|Новини|