Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Каліфорнія вдвічі побила власний рекорд вироблення сонячної енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Каліфорнія вдвічі побила власний рекорд вироблення сонячної енергії

Каліфорнія вдвічі побила власний рекорд вироблення сонячної енергії

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Найбільша каліфорнійська енергомережа CAISO побила власний рекорд, виробивши 16 липня вдвічі більше енергії з сонячного світла, ніж у той же день два роки тому.

Рекорд перевищено відразу майже на 2000 МВт. Виробленої 16 липня енергії – 8030 МВт – досить, щоб забезпечити добові потреби двох мільйонів домогосподарств, пише Хайтек.

На момент реєстрації рекорду всі сонячні та інші види відновлюваної енергії виробили приблизно 29% потреб штату. Ці цифри обнадіюють, хоча і не наближаються до рекордних цифр травня – 54% і 56% для 14.05 і 15.05, відповідно.

Електромережа CAISO забезпечує приблизно 80% потреб Каліфорнії. При цьому в розрахунках не брали участі приватні сонячні панелі, встановлені на дахах будинків. Можливо, з ними було б простіше домогтися бажаного результату – 50% енергії з відновлюваних джерел регулярно, і ще 75-80% – в рекордні дні.

Згідно зі звітом Наступна 10, в Каліфорнії за останніх 5 років виробництво енергії з Сонця зросло на 1378%.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-07-27T20:25:21+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|