Каліфорнія вдвічі побила власний рекорд вироблення сонячної енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Каліфорнія вдвічі побила власний рекорд вироблення сонячної енергії

Каліфорнія вдвічі побила власний рекорд вироблення сонячної енергії

Найбільша каліфорнійська енергомережа CAISO побила власний рекорд, виробивши 16 липня вдвічі більше енергії з сонячного світла, ніж у той же день два роки тому.

Рекорд перевищено відразу майже на 2000 МВт. Виробленої 16 липня енергії – 8030 МВт – досить, щоб забезпечити добові потреби двох мільйонів домогосподарств, пише Хайтек.

На момент реєстрації рекорду всі сонячні та інші види відновлюваної енергії виробили приблизно 29% потреб штату. Ці цифри обнадіюють, хоча і не наближаються до рекордних цифр травня – 54% і 56% для 14.05 і 15.05, відповідно.

Електромережа CAISO забезпечує приблизно 80% потреб Каліфорнії. При цьому в розрахунках не брали участі приватні сонячні панелі, встановлені на дахах будинків. Можливо, з ними було б простіше домогтися бажаного результату – 50% енергії з відновлюваних джерел регулярно, і ще 75-80% – в рекордні дні.

Згідно зі звітом Наступна 10, в Каліфорнії за останніх 5 років виробництво енергії з Сонця зросло на 1378%.

Автор | 2016-07-27T20:25:21+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.