Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Кабмін знизив вартість оренди у Чорнобильській зоні майже у сім разів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Кабмін знизив вартість оренди у Чорнобильській зоні майже у сім разів

Кабмін знизив вартість оренди у Чорнобильській зоні майже у сім разів

Кабінет міністрів України ввів понижуючий коефіцієнт 0,15 при оренді державного майна, яке знаходиться у зоні відчуження і у зоні безумовного (обов’язкового) відселення Чорнобильської атомної електростанції.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду у середу, 23 листопада.

Як пояснив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, оренду державного майна у зоні відчуження знизили майже у сім разів підвищить інвестиційну привабливість зони відчуження.

Розроблена постанова покликана стимулювати розвиток певних видів діяльності, зокрема, розвиток відновлюваної енергетики з використанням державного майна, яке знаходиться у Чорнобильській зоні, – зауважив він. – До того ж на орендаря перекладається і вартість утримання державного майна – зараз на утримання території, яка вилучена з господарської діяльності, державі щорічно потрібно близько 2 млрд гривень.

Автор | 2016-11-30T18:00:32+00:00 Листопад 30th, 2016|Новини|