Кабмін знизив вартість оренди у Чорнобильській зоні майже у сім разів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Кабмін знизив вартість оренди у Чорнобильській зоні майже у сім разів

Кабмін знизив вартість оренди у Чорнобильській зоні майже у сім разів

Кабінет міністрів України ввів понижуючий коефіцієнт 0,15 при оренді державного майна, яке знаходиться у зоні відчуження і у зоні безумовного (обов’язкового) відселення Чорнобильської атомної електростанції.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду у середу, 23 листопада.

Як пояснив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, оренду державного майна у зоні відчуження знизили майже у сім разів підвищить інвестиційну привабливість зони відчуження.

Розроблена постанова покликана стимулювати розвиток певних видів діяльності, зокрема, розвиток відновлюваної енергетики з використанням державного майна, яке знаходиться у Чорнобильській зоні, – зауважив він. – До того ж на орендаря перекладається і вартість утримання державного майна – зараз на утримання території, яка вилучена з господарської діяльності, державі щорічно потрібно близько 2 млрд гривень.

Автор | 2016-11-30T18:00:32+00:00 Листопад 30th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.