Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Кабмін запустив сайт з даними про тарифи і он-лайн калькулятором субсидій

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Кабмін запустив сайт з даними про тарифи і он-лайн калькулятором субсидій

Кабмін запустив сайт з даними про тарифи і он-лайн калькулятором субсидій

Кабінет Міністрів України оголосив про старт урядового сайту, де зібрана інформація про тарифи на комунальні послуги, а також про субсидії.

Сайт називається teplo.gov.ua. Він може працювати з перебоями, так як, за словами розробників, не був розрахований на таке навантаження (після старту – 50 000 входів за хвилину).

На сайті зібрані відповіді на питання про те, чому зросли тарифи, як формується ціна на газ, як зменшити комунальні платежі, як оформити субсидії тощо. Також на сайті є онлайн-калькулятор розміру субсидії.

«На сайті є калькулятор комунальних платежів і субсидій. Введіть дані власної квартири і тарифи свого міста і дізнайтеся, скільки в разі оформлення субсидії складуть ваші комунальні витрати, а скільки за вас заплатить держава. Все просто і прозоро», – написав з приводу старту сайту прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Автор | 2016-09-03T12:48:10+00:00 Вересень 1st, 2016|Новини|