Кабмін запустив сайт з даними про тарифи і он-лайн калькулятором субсидій

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Кабмін запустив сайт з даними про тарифи і он-лайн калькулятором субсидій

Кабмін запустив сайт з даними про тарифи і он-лайн калькулятором субсидій

Кабінет Міністрів України оголосив про старт урядового сайту, де зібрана інформація про тарифи на комунальні послуги, а також про субсидії.

Сайт називається teplo.gov.ua. Він може працювати з перебоями, так як, за словами розробників, не був розрахований на таке навантаження (після старту – 50 000 входів за хвилину).

На сайті зібрані відповіді на питання про те, чому зросли тарифи, як формується ціна на газ, як зменшити комунальні платежі, як оформити субсидії тощо. Також на сайті є онлайн-калькулятор розміру субсидії.

«На сайті є калькулятор комунальних платежів і субсидій. Введіть дані власної квартири і тарифи свого міста і дізнайтеся, скільки в разі оформлення субсидії складуть ваші комунальні витрати, а скільки за вас заплатить держава. Все просто і прозоро», – написав з приводу старту сайту прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Автор | 2016-09-03T12:48:10+00:00 Вересень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.