Ціле місто перейшло на сонячні батареї і відмовилось від бензину

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Ціле місто перейшло на сонячні батареї і відмовилось від бензину

Ціле місто перейшло на сонячні батареї і відмовилось від бензину

В Японії побудували найекологічніше місто в світі. Всі будинки в ньому використовують сонячну енергію, витрати води скорочено на 30%, а замість громадського транспорту використовують електромобілі і велосипеди. Як все це виглядає та працює – читайте далі.

Фуджітсава - повністю автономне місто в Японії

Фуджітсава – повністю автономне місто в Японії

В Японії відбулася офіційна церемонія відкриття «розумного» міста Фуджисава. Fujisawa SST Square є архітектурним комплексом, розташованим на центральній площі міста. Звідси здійснюється управління всіма об’єктами міської інфраструктури. У Фуджісава вже з’явилися перші мешканці, всього ж місто розраховане на 3000 городян і 1000 домоволодінь. Остаточно в місті будуть виконані всі заплановані роботи вже в 2018 році.

Більше 30 відсотків електрики Фуджисава буде отримувати з альтернативних поновлюваних джерел, в першу чергу за рахунок сонячних батарей. Споживання води також скорочено на 30 відсотків. У разі землетрусу і припинення електропостачання місто зможе повністю забезпечити своїх жителів електрикою, зв’язком і навіть гарячою водою протягом трьох діб. Все обладнання в місті використовується з обов’язковою умовою економною витрати енергії.

Автнономне освітлення на сонячних батареях

Автнономне освітлення на сонячних батареях

У Фуджісава немає бензинових АЗС, проте є розвинена мережа заправок для електрокарів. Для тих жителів, у кого немає особистого транспорту, доступні для оренди електромобілі, електроскутери, велосипеди та інший екологічний транспорт. Система безпеки жителів забезпечується відеоспостереженням в громадським місцях і системою датчиків і сенсорів, які дозволяють, наприклад, забезпечувати вуличне освітлення тільки тоді, коли по вулиці йдуть люди, що дає можливість ефективніше використовувати електроенергію.

Сонячні панелі

Сонячні панелі

Загальна вартість проекту становить 500 мільйонів доларів, але не дивлячись на великий бюджет, це інноваційне екологічне місто є початком, так як компанія націлена на масове поширення моделі Фуджисава, яка має на увазі автономний і постійний розвиток міста протягом 100 років. Подивимося, наскільки швидко будуть з’являтися подібні міста, а також на їх поширення по планеті, так як важка екологічна ситуація спостерігається в багатьох країнах по всьому світу.

Вигляд містечка з сонячними панелями

Вигляд містечка з сонячними панелями

Автор | 2016-10-20T01:00:04+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.