Ісландія перейшла на поновлювані джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Ісландія перейшла на поновлювані джерела енергії

Ісландія перейшла на поновлювані джерела енергії

Ісландія стала першою європейською країною, де на частку відновлюваної енергетики доводиться майже весь обсяг споживаної енергії.

За останніми даними Міжнародного енергетичного агентства частка альтернативних джерел в енергетичному балансі країни становить 99,99%. Основне навантаження несуть гідроелектростанції і геотермальні джерела, вони забезпечують 71% і 28% енергії відповідно. Незначні обсяги генерує вітроенергетика. На нафтові і вугільні джерела в країні припадає менше 0,01%.

Представники ісландської Федерації енергетичних підприємств заявляють, що роль альтернативної енергетики на території острівної держави відрізняється від європейських країн. Нагадаємо, в Європі поки не готові відмовитися від викопного палива, оскільки більше половини країн використовують його в якості основного енергоносія.

Автор | 2017-01-08T17:27:12+00:00 Грудень 24th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.