Інвестори проявляють інтерес до сонячної енергетики в Україні

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Інвестори проявляють інтерес до сонячної енергетики в Україні

Інвестори проявляють інтерес до сонячної енергетики в Україні

В Україні за рахунок коштів вітчизняних та іноземних інвесторів побудують 34 сонячних електростанції . Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України (Мінприроди).

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак нагадав, що в 2015 році в Україні ввели в експлуатацію 3 нові великі електростанції. За його словами, відповідно до зобов’язань України перед ЄС вже до 2020-го року частка відновлюваних джерел енергії в вітчизняному енергобалансі повинна досягти 11%.

“Ці важливі кроки на шляху реформування вітчизняної енергетики та стимулювання виробництва електричної енергії з поновлюваних джерел підтверджують орієнтацію України на енергетичну безпеку і незалежність”, – сказав Семерак.

Як повідомлялося, за словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Україна також має намір майже в два рази збільшити частку гідроелектростанцій у виробництві електроенергії – до 15,5% з нинішніх 8,6%.

Крім того, як заявив віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, Німеччина зацікавлена в розвитку сонячної енергетики на території чорнобильської зони і є конкретні пропозиції з даного питання.

Автор | 2016-07-09T14:41:01+00:00 Липень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.