Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Інвестори проявляють інтерес до сонячної енергетики в Україні

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Інвестори проявляють інтерес до сонячної енергетики в Україні

Інвестори проявляють інтерес до сонячної енергетики в Україні

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

В Україні за рахунок коштів вітчизняних та іноземних інвесторів побудують 34 сонячних електростанції . Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України (Мінприроди).

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак нагадав, що в 2015 році в Україні ввели в експлуатацію 3 нові великі електростанції. За його словами, відповідно до зобов’язань України перед ЄС вже до 2020-го року частка відновлюваних джерел енергії в вітчизняному енергобалансі повинна досягти 11%.

“Ці важливі кроки на шляху реформування вітчизняної енергетики та стимулювання виробництва електричної енергії з поновлюваних джерел підтверджують орієнтацію України на енергетичну безпеку і незалежність”, – сказав Семерак.

Як повідомлялося, за словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Україна також має намір майже в два рази збільшити частку гідроелектростанцій у виробництві електроенергії – до 15,5% з нинішніх 8,6%.

Крім того, як заявив віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, Німеччина зацікавлена в розвитку сонячної енергетики на території чорнобильської зони і є конкретні пропозиції з даного питання.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-07-09T14:41:01+00:00 Липень 9th, 2016|Новини|