Інвестори проявляють інтерес до сонячної енергетики в Україні

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Інвестори проявляють інтерес до сонячної енергетики в Україні

В Україні за рахунок коштів вітчизняних та іноземних інвесторів побудують 34 сонячних електростанції . Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України (Мінприроди).

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак нагадав, що в 2015 році в Україні ввели в експлуатацію 3 нові великі електростанції. За його словами, відповідно до зобов’язань України перед ЄС вже до 2020-го року частка відновлюваних джерел енергії в вітчизняному енергобалансі повинна досягти 11%.

“Ці важливі кроки на шляху реформування вітчизняної енергетики та стимулювання виробництва електричної енергії з поновлюваних джерел підтверджують орієнтацію України на енергетичну безпеку і незалежність”, – сказав Семерак.

Як повідомлялося, за словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Україна також має намір майже в два рази збільшити частку гідроелектростанцій у виробництві електроенергії – до 15,5% з нинішніх 8,6%.

Крім того, як заявив віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, Німеччина зацікавлена в розвитку сонячної енергетики на території чорнобильської зони і є конкретні пропозиції з даного питання.

Leave a Reply