Інженери запропонували перетворити кригу в паливо для супутників

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Інженери запропонували перетворити кригу в паливо для супутників

Інженери запропонували перетворити кригу в паливо для супутників

У космосі лід почне випаровуватися, минаючи стадію рідини, і почнеться виділення пари. Потужність двигуна збільшується за рахунок використання нагрівального елементу.

Нідерландські інженери запропонували нову систему руху для наносупутників CubeSat: очікується, що вони зможуть переміщатися в космосі за рахунок молекул випаровування льоду. Проект нової технології представлений в журналі Acta Astronautica, а коротко про неї повідомляє New Scientist.

Наносупутником називають космічні апарати особливо малих розмірів: широко поширена платформа CubeSat складається з модулів у вигляді куба з ребром в десять сантиметрів і важить близько кілограма. Такі супутники дуже легко запустити, що робить їх ідеальним засобом для бюджетних наукових досліджень. Однак відсутність реактивного двигуна істотно обмежує їх маневреність і керованість.

Для вирішення цієї проблеми Анджело Червоне (Angelo Cervone) з Дельфтського технологічного університету сконструював ракету на крижаній тязі. У CubeSat пропонується завантажити сто грамів льоду. У космосі почнеться сублімація речовини (випаровування, минаючи стадію рідини) і виділення молекули пари. Потужність двигуна збільшується за рахунок використання нагрівального елементу.

Дослідний екземпляр системи планується запустити в космос вже через кілька років. Зараз Червоне і його група працюють над тим, як зберегти воду в стані льоду, поки супутник чекає запуску – термін очікування нерідко складає кілька днів. В крайньому випадку можна заморожувати воду вже на орбіті, але таке рішення ускладнить конструкцію наносупутника.

Автор | 2016-01-29T20:03:25+00:00 Березень 17th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.