Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Інженери запропонували перетворити кригу в паливо для супутників

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Інженери запропонували перетворити кригу в паливо для супутників

Інженери запропонували перетворити кригу в паливо для супутників

У космосі лід почне випаровуватися, минаючи стадію рідини, і почнеться виділення пари. Потужність двигуна збільшується за рахунок використання нагрівального елементу.

Нідерландські інженери запропонували нову систему руху для наносупутників CubeSat: очікується, що вони зможуть переміщатися в космосі за рахунок молекул випаровування льоду. Проект нової технології представлений в журналі Acta Astronautica, а коротко про неї повідомляє New Scientist.

Наносупутником називають космічні апарати особливо малих розмірів: широко поширена платформа CubeSat складається з модулів у вигляді куба з ребром в десять сантиметрів і важить близько кілограма. Такі супутники дуже легко запустити, що робить їх ідеальним засобом для бюджетних наукових досліджень. Однак відсутність реактивного двигуна істотно обмежує їх маневреність і керованість.

Для вирішення цієї проблеми Анджело Червоне (Angelo Cervone) з Дельфтського технологічного університету сконструював ракету на крижаній тязі. У CubeSat пропонується завантажити сто грамів льоду. У космосі почнеться сублімація речовини (випаровування, минаючи стадію рідини) і виділення молекули пари. Потужність двигуна збільшується за рахунок використання нагрівального елементу.

Дослідний екземпляр системи планується запустити в космос вже через кілька років. Зараз Червоне і його група працюють над тим, як зберегти воду в стані льоду, поки супутник чекає запуску – термін очікування нерідко складає кілька днів. В крайньому випадку можна заморожувати воду вже на орбіті, але таке рішення ускладнить конструкцію наносупутника.

Автор | 2016-01-29T20:03:25+00:00 Березень 17th, 2015|Новини|