У Барселоні з’являться гібридні вантажівки зі збору твердих побутових відходів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...

Компанія FCC  Medio  Ambiente   успішно завершила тестування і офіційні випробування свого нового пікапа для збору твердих побутових відходів (ТПВ). Цей інженерний проект з електричною гібридною технологією, здійснюється за рахунок фінансування Центру розвитку промислових технологій (CDTI), Консорціуму співпраці (EEA)  і участі компанії  Siemens.

Розробка проекту та адаптація електронної системи була розроблена у співпраці з Siemens. Серед основних завдань стояла адаптація програмного забезпечення прототипу до його функцій, а саме: збір твердих побутових відходів.

Вантажівка ідеально підходить з юридичної точки зору для використання на дорожній мережі. Гібридна електрична тяга дозволить значно заощадити енергію в процесі експлуатації, а також значно скоротити викиди вихлопних газів і парникових газів. За допомогою цього нового вантажного автомобіля, обслуговування FCC буде набагато більш конкурентоспроможними в той же час, поважаючи навколишнє середовище.

Робота йде згідно з термінами, встановленими в проекті. Нещодавно пройшли випробування системи бічним завантаженням з електричним гібридним двигуном ultracondensadora, результати повністю схвальні, а пристрій придатний для використання на дорогах загального користування. У даний момент проводяться випробування прототипу в реальних умовах, щоб перевірити відповідність спочатку встановлених значень збереження енергії і викидів в навколишнє середовище.

Технологія, пропонована FCC дуже актуальна, оскільки вона є найбільш передовою, в результаті досліджень, проведених протягом багатьох років. Ця технологія для електричних транспортних засобів буде застосовуватися на вулицях Барселони.

FCC буде продовжувати розробляти такі ініціативи щодо сприяння і розвитку стійкої мобільності в іспанських містах. Сьогодні близько 80% міського забруднення і 35% від загального обсягу викликано транспортом. Таким чином, електрична технологія стала придатною альтернативою для поліпшення якості життя в міських районах.

Leave a Reply