У Барселоні з’являться гібридні вантажівки зі збору твердих побутових відходів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Барселоні з’являться гібридні вантажівки зі збору твердих побутових відходів

У Барселоні з’являться гібридні вантажівки зі збору твердих побутових відходів

Компанія FCC  Medio  Ambiente   успішно завершила тестування і офіційні випробування свого нового пікапа для збору твердих побутових відходів (ТПВ). Цей інженерний проект з електричною гібридною технологією, здійснюється за рахунок фінансування Центру розвитку промислових технологій (CDTI), Консорціуму співпраці (EEA)  і участі компанії  Siemens.

Розробка проекту та адаптація електронної системи була розроблена у співпраці з Siemens. Серед основних завдань стояла адаптація програмного забезпечення прототипу до його функцій, а саме: збір твердих побутових відходів.

Вантажівка ідеально підходить з юридичної точки зору для використання на дорожній мережі. Гібридна електрична тяга дозволить значно заощадити енергію в процесі експлуатації, а також значно скоротити викиди вихлопних газів і парникових газів. За допомогою цього нового вантажного автомобіля, обслуговування FCC буде набагато більш конкурентоспроможними в той же час, поважаючи навколишнє середовище.

Робота йде згідно з термінами, встановленими в проекті. Нещодавно пройшли випробування системи бічним завантаженням з електричним гібридним двигуном ultracondensadora, результати повністю схвальні, а пристрій придатний для використання на дорогах загального користування. У даний момент проводяться випробування прототипу в реальних умовах, щоб перевірити відповідність спочатку встановлених значень збереження енергії і викидів в навколишнє середовище.

Технологія, пропонована FCC дуже актуальна, оскільки вона є найбільш передовою, в результаті досліджень, проведених протягом багатьох років. Ця технологія для електричних транспортних засобів буде застосовуватися на вулицях Барселони.

FCC буде продовжувати розробляти такі ініціативи щодо сприяння і розвитку стійкої мобільності в іспанських містах. Сьогодні близько 80% міського забруднення і 35% від загального обсягу викликано транспортом. Таким чином, електрична технологія стала придатною альтернативою для поліпшення якості життя в міських районах.

Автор | 2016-02-27T00:58:08+00:00 Лютий 27th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.