Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Барселоні з’являться гібридні вантажівки зі збору твердих побутових відходів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Барселоні з’являться гібридні вантажівки зі збору твердих побутових відходів

У Барселоні з’являться гібридні вантажівки зі збору твердих побутових відходів

Компанія FCC  Medio  Ambiente   успішно завершила тестування і офіційні випробування свого нового пікапа для збору твердих побутових відходів (ТПВ). Цей інженерний проект з електричною гібридною технологією, здійснюється за рахунок фінансування Центру розвитку промислових технологій (CDTI), Консорціуму співпраці (EEA)  і участі компанії  Siemens.

Розробка проекту та адаптація електронної системи була розроблена у співпраці з Siemens. Серед основних завдань стояла адаптація програмного забезпечення прототипу до його функцій, а саме: збір твердих побутових відходів.

Вантажівка ідеально підходить з юридичної точки зору для використання на дорожній мережі. Гібридна електрична тяга дозволить значно заощадити енергію в процесі експлуатації, а також значно скоротити викиди вихлопних газів і парникових газів. За допомогою цього нового вантажного автомобіля, обслуговування FCC буде набагато більш конкурентоспроможними в той же час, поважаючи навколишнє середовище.

Робота йде згідно з термінами, встановленими в проекті. Нещодавно пройшли випробування системи бічним завантаженням з електричним гібридним двигуном ultracondensadora, результати повністю схвальні, а пристрій придатний для використання на дорогах загального користування. У даний момент проводяться випробування прототипу в реальних умовах, щоб перевірити відповідність спочатку встановлених значень збереження енергії і викидів в навколишнє середовище.

Технологія, пропонована FCC дуже актуальна, оскільки вона є найбільш передовою, в результаті досліджень, проведених протягом багатьох років. Ця технологія для електричних транспортних засобів буде застосовуватися на вулицях Барселони.

FCC буде продовжувати розробляти такі ініціативи щодо сприяння і розвитку стійкої мобільності в іспанських містах. Сьогодні близько 80% міського забруднення і 35% від загального обсягу викликано транспортом. Таким чином, електрична технологія стала придатною альтернативою для поліпшення якості життя в міських районах.

Автор | 2016-02-27T00:58:08+00:00 Лютий 27th, 2016|Новини|