Обєднання непоєднуваного, або гібридна енергетика

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Обєднання непоєднуваного, або гібридна енергетика

Обєднання непоєднуваного, або гібридна енергетика

Мрія Володимира Ілліча Леніна електрифікувати всю країну відбулася. Лампочка Ілліча плавно увійшла у кожний дім, ставши невід’ємним атрибутом комфортного життя кожного з нас. І це комфортне життя з кожним днем ​​стає все дорожче за рахунок невблаганного зростання цін на органічні енергоресурси. Та й ресурси ці загрожують закінчитися в недалекому майбутньому. Тому увага до альтернативних, так званих «зелених» джерел енергії, «зеленої енергетики» все більше зростає. Ця молода область енергетики змогла вже підпорядкувати собі силу вітру, створивши вітрогенератори, міць води, побудувавши ГЕС, і радіацію сонця, розробивши сонячні батареїЗалишилося лише удосконалити ці моделі генераторів енергії до ступеня такої надійності і рентабельності, щоб вони змогли витіснити з енергетичного ринку електростанції, які володіють плюсами в набагато меншому ступені, ніж негативними моментами.

Досить нестабільна робота, на сьогоднішній день, екологічно чистих генераторів енергії не дозволяє здійснити їх застосування у великих масштабах. Вітрогенератор безпосередньо залежить від наявності вітру. Періоди безвітря непередбачувані. Залежність від примхливої ​​природи не дозволяє використовувати таку установку в якості основного і єдиного джерела енергії. Також тісний зв’язок з «небесною канцелярією» простежується в роботі сонячних батарей. Тому, думка об’єднати ці два об’єкти в одне ціле була цілком природною. Зв’язавши разом вітер і сонячні промені, отримали гібрид, який трохи дорожче за ціною, зате в кілька разів надійніше і стабільніше, ніж кожен генератор окремо. Скромне збільшення вартості гібрида обумовлено тим, що більшість деталей сонячної батареї і вітрогенератора однакові. Така установка дозволить Вам мати у своєму розпорядженні автономне, не залежне від централізованих електричних мереж, джерело енергії, яке значно скоротить ваші витрати на електроенергію.

hybrids1Це не єдиний приклад гібрида в альтернативній енергетиці. Досить популярні на сьогоднішній день гібридні електростанції, що поєднують в собі «зелені» генератори енергії з традиційними. Прикладом може служити досвід американських енергетиків, які об’єднали теплову електростанцію з сонячним генератором, здешевивши тим самим електроенергію на 20% і зробивши виробництво енергії більш екологічним. Існує варіант гібрида в Ізраїлі, де сонячний генератор «схрещений» з газовою турбіною, яка служить резервним джерелом енергії в темний час доби і похмурі дні. Все більш популярною стає гібридна мобільна установка, яка поєднує в собі вітрогенератор, сонячні батареї і резервний генератор на дизельному паливі. Вся ця електростанція розміщена на автомобільному причепі, що дозволяє возити з собою електрику в прямому сенсі цього слова. Поява різних варіантів гібридних енергетичних систем дає можливість людству плавно і безболісно перейти в нову еру енергетики, в якій енергія буде дешевше і чистіше.

Автор | 2016-10-20T01:00:08+00:00 Лютий 9th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.