Як українці заробляють на сонячній енергії?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Як українці заробляють на сонячній енергії?

Як українці заробляють на сонячній енергії?

Житель Миколаєва заробляє за допомогою сонячної енергії – на даху свого приватного будинку він встановив сонячну електростанцію і планує виручати за продану державі електроенергію близько 4,5 тисяч гривень (приблизно 185 доларів США) на місяць.

Як каже Денис – власник побутової сонячної електростанції – переходити на «зелену» енергетику на півдні України, де багато сонячних днів, вигідно.

За не дуже сонячний вересень я отримав 4 тисячі гривень (приблизно 165 доларів США), за жовтень – 2,2 тисячі гривень (приблизно 91 долар США). В середньому по році має виходити близько 4,5 тисяч гривень (близько 185 доларів США).

Денис вважає, що влітку сонячна електростанція зможе виробляти до 10 разів більше електроенергії, ніж йому необхідно для ведення господарства. «Влітку я споживаю близько 150 кВт * год електроенергії, а сонячна електростанція здатна виробити до 1500Квт * год.

Завдяки підписаному з обленерго договору, держава повертає мені гроші за цю різницю.

Якщо ж домогосподарство споживе більше, ніж виробить електростанція (наприклад, взимку, коли споживання зростає, а сонячних днів стає менше), Денис просто заплатить різницю за звичайним тарифом. «Зелений тариф» в Україні на 2016 рік становить 0,18 євро за кіловат-годину.

Миколаївець підкреслює, що власна сонячна електорстанція приносить не тільки економію (або заробіток), але і комфорт в будинок, адже у нього ніколи не пропадає електрика, завжди є вода і не згорають від перепаду напруги електроприлади.

За матеріалами news.pn

Автор | 2016-02-25T19:24:42+00:00 Лютий 25th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.