Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Як українці заробляють на сонячній енергії?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Як українці заробляють на сонячній енергії?

Як українці заробляють на сонячній енергії?

Житель Миколаєва заробляє за допомогою сонячної енергії – на даху свого приватного будинку він встановив сонячну електростанцію і планує виручати за продану державі електроенергію близько 4,5 тисяч гривень (приблизно 185 доларів США) на місяць.

Як каже Денис – власник побутової сонячної електростанції – переходити на «зелену» енергетику на півдні України, де багато сонячних днів, вигідно.

За не дуже сонячний вересень я отримав 4 тисячі гривень (приблизно 165 доларів США), за жовтень – 2,2 тисячі гривень (приблизно 91 долар США). В середньому по році має виходити близько 4,5 тисяч гривень (близько 185 доларів США).

Денис вважає, що влітку сонячна електростанція зможе виробляти до 10 разів більше електроенергії, ніж йому необхідно для ведення господарства. «Влітку я споживаю близько 150 кВт * год електроенергії, а сонячна електростанція здатна виробити до 1500Квт * год.

Завдяки підписаному з обленерго договору, держава повертає мені гроші за цю різницю.

Якщо ж домогосподарство споживе більше, ніж виробить електростанція (наприклад, взимку, коли споживання зростає, а сонячних днів стає менше), Денис просто заплатить різницю за звичайним тарифом. «Зелений тариф» в Україні на 2016 рік становить 0,18 євро за кіловат-годину.

Миколаївець підкреслює, що власна сонячна електорстанція приносить не тільки економію (або заробіток), але і комфорт в будинок, адже у нього ніколи не пропадає електрика, завжди є вода і не згорають від перепаду напруги електроприлади.

За матеріалами news.pn

Автор | 2016-02-25T19:24:42+00:00 Лютий 25th, 2016|Новини|