Як обрати сонячні панелі для дому?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Як обрати сонячні панелі для дому?

Як обрати сонячні панелі для дому?

Вартість сонячних панелей може бути різною – як прийнятною, так і «захмарною». Однак при виборі таких установок слід керуватися декількома параметрами, а не тільки ціною. Сподіваємося, поради, наведені в цій статті, допоможуть новачкам розібратися в даному питанні і стати володарем якісного, відповідного для нього пристосування.

Кількість нулів в ціні залежить від потужності панелей, тривалості експлуатаційного періоду, габаритів, рівня якості використовуваних у виробництві матеріалів, наявності якісних сертифікатів. Ціна не повинна стати вирішальним фактором при виборі пристроїв, так як новопридбані панелі з прийнятною ціною можуть володіти низьким рівнем продуктивності, мати невідповідні розміри, і т.д.

Необхідно звертати увагу на матеріали, з яких вони зроблені, враховувати специфіку технології виробництва чи складання.

Всі пристосування можна поділити на 3 групи в залежності від їх якісних характеристик.

  1. В «склад» першої групи входить незначна кількість виробників (2 відсотки від усіх, що існують на сучасному ринку). Це особлива частина компаній, які чітко контролюють виконання від початку і до кінця. Вони володіють інноваційним автоматизованим виробничим обладнанням і не шкодують грошей на дослідження, а також розробку нових пристроїв. Ці фірми виробляють панелі не менше п’яти років, оскільки дана група виробників застосовує виключно високоякісний кремній, і тому їх вироби можуть похвалитися тривалим експлуатаційним терміном, а також найбільш високою продуктивністю. Що стосується ціни, зрозуміло, що вона цілком відповідає якісним характеристикам панелей.
  2. Друга група представляє собою виробників, які витрачають на розробку, дослідження не такі великі кошти. Виробничий процес, організований ними, є частково «ручним», частково автоматизованим. Їх «стаж» коливається в межах від двох до п’яти років. Вироби, що випускаються ними, відносяться до середньої цінової категорії і є цілком доступними, вони можуть похвалитися гідним рівнем якості.
  3. Третя група не відрізняється випуском високоякісних виробів. Таких організацій – переважна більшість (90 відсотків від загальної кількості). Як правило, вони не інвестують у дослідницькі роботи і розробку більш досконалих пристроїв, не випускають власні сонячні панелі , займаючись виключно складанням. Такі компанії використовують переважно ручну працю. Рівень якості вироблених ними панелей залишає бажати кращого, вони мають низьку вартість.

Тож на які параметри потрібно звертати увагу?

  • Температурний коефіцієнт (% / ºC). Завдяки даному параметру можна оцінити, наскільки низькі або високі температури впливають на ефективність функціонування виробу. Чим він менше, тим якісніше панель.
  • Допустиме відхилення. Даною характеристикою визначається те, на скільки потужність виробу може відрізнятися від заявленої виробником (як в меншу, так і в більшу сторону). Так, наприклад, «етикетка» пристрою може повідомляти про 200W, однак при експлуатації потужність буде меншою на п’ять ват (внаслідок «неполадок», що стосуються контролю рівня якості). Якщо ж «звичайні» експлуатаційні умови можуть спровокувати показник понад 200 Вт – це буде допустиме відхилення зі знаком “+”.
  • Гарантія, тривалість експлуатаційного терміну, надійність. Не варто нехтувати цими характеристиками, адже вони показують, наскільки виробник упевнений в якості виробів, які він виготовляє. Сонячні панелі, зроблені на заводі добросовісної, відомої фірми, мають гарантійний термін в середньому 25 років.

Якими бувають сонячні елементи?

  • Найбільшою ефективністю на сьогоднішній день можуть похвалитися монокристалічні кремнієві вироби; їх габарити найбільш компактні. Проте коштують вони досить дорого.
  • Найбільш поширеними зараз є мультикристалічні (або полікристалічні) панелі. Такі панелі мають прийнятну ціну, і разом з тим мають гарну продуктивність. Не так давно даний різновид зазнав деяких удосконалень, за рахунок чого такі її показники, як витривалість, ступінь ефективності, розміри, стали ще ближчими до параметрів пристроїв попереднього типу.
  • Ще один різновид – тонкоплівкові сонячні панелі. Вони поступаються в ефективності першим двом видам.

Отже, на що необхідно звертати увагу, вибираючи пристрої, що перетворюють енергію Сонця в електрику?

В першу чергу покупець повинен поцікавитись, які матеріали використовуються в процесі виробництва, яким чином виготовлявся даний виріб. Також потрібно порівняти тривалість гарантійних термінів панелей від різних фірм, почитати відгуки про виробників.

Найкращим вибором буде звернутись до професіоналів. ТОВ “СмартЕко” надасть консультацію, допоможе Вам підібрати обладнання, доставить на об’єкт, змонтує, запустить в експлуатацію, та здійснюватиме гарантійне та післягарантійне обслуговування Вашої сонячної електростанції! Обладанання має всі сертифікати відповідності та гарантію 25 років!

Автор | 2016-02-28T00:03:37+00:00 Лютий 28th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.