Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Honda розширить лінійку гібридних автомобілів і електромобілів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Honda розширить лінійку гібридних автомобілів і електромобілів

Honda розширить лінійку гібридних автомобілів і електромобілів

Японський автовиробник Honda має намір розширити лінійку гібридних автомобілів і електромобілів в найближчі роки, заявив головний виконавчий директор компанії Такахіро Хатіго. Про це повідомляє interfax.ru

За його словами, Honda планує, що гібридні автомобілі з підзарядкою від електромережі, газоелектричних гібриди, а також автомобілі на паливних елементах будуть складати дві третини продажів компанії до 2030 року.

Ми хочемо сфокусувати ресурси на дослідженнях в сфері електрифікації, – цитує Хатіго MarketWatch.

У майбутньому на частку гібридних автомобілів з підзарядкою від електромережі і газоелектричних гібридів припадатиме приблизно половина продажів Honda, на частку автомобілів на паливних елементах і електромобілів – близько 15%, зазначив глава компанії.

Раніше Honda повідомила про призначення нового операційного директора – цей пост з квітня 2016 року займе Асака Судзукі, яка очолює в даний момент Dongfeng Honda Automobile – спільне підприємство Honda в Китаї. Вперше пост операційного директора Honda займе жінка.

Автор | 2016-03-03T01:03:37+00:00 Березень 2nd, 2016|Новини|