Honda розширить лінійку гібридних автомобілів і електромобілів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Honda розширить лінійку гібридних автомобілів і електромобілів

Honda розширить лінійку гібридних автомобілів і електромобілів

Японський автовиробник Honda має намір розширити лінійку гібридних автомобілів і електромобілів в найближчі роки, заявив головний виконавчий директор компанії Такахіро Хатіго. Про це повідомляє interfax.ru

За його словами, Honda планує, що гібридні автомобілі з підзарядкою від електромережі, газоелектричних гібриди, а також автомобілі на паливних елементах будуть складати дві третини продажів компанії до 2030 року.

Ми хочемо сфокусувати ресурси на дослідженнях в сфері електрифікації, – цитує Хатіго MarketWatch.

У майбутньому на частку гібридних автомобілів з підзарядкою від електромережі і газоелектричних гібридів припадатиме приблизно половина продажів Honda, на частку автомобілів на паливних елементах і електромобілів – близько 15%, зазначив глава компанії.

Раніше Honda повідомила про призначення нового операційного директора – цей пост з квітня 2016 року займе Асака Судзукі, яка очолює в даний момент Dongfeng Honda Automobile – спільне підприємство Honda в Китаї. Вперше пост операційного директора Honda займе жінка.

Автор | 2016-03-03T01:03:37+00:00 Березень 2nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.