Хмельницький переходить на світлодіоди: 34 млн грн буде виділено для заміни ламп розжарювання на LED

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Хмельницький переходить на світлодіоди: 34 млн грн буде виділено для заміни ламп розжарювання на LED

Хмельницький переходить на світлодіоди: 34 млн грн буде виділено для заміни ламп розжарювання на LED

20 липня 2016 року в місті Хмельницькому запрацювала Програма енергоефективної модернізації внутрішнього та зовнішнього освітлення м. Хмельницького на 2016 – 2017 роки, яка спрямована на вирішення актуальної проблеми скорочення значних витрат на утримання внутрішнього та зовнішнього освітлення міста з метою підвищення рівня енергоефективності світлотехнічного обладнання. Це перша програма, яка охоплює не тільки заходи з модернізації зовнішнього освітлення, але й включає заходи з енергоефективності внутрішнього освітлення.

Програмою запропоновано проведення повної заміни низькоефективних ламп розжарювання на енергоефективні світлодіодні лампи в будівлях бюджетних установ, адміністративних приміщеннях виконавчих органів міської ради та комунальних підприємствах, в місцях загального користування багатоквартирних житлових будинків, що знаходяться на обслуговуванні в житлово-експлутаційних організаціях (у Хмельницькому ще не створенні управляючі компанії, тому поки залишаються ЖЕКи), а також які використовуються в мережах зовнішнього освітлення міста Хмельницького.

Загальний обсяг фінансування програми становить 33 927,4 тис. грн., заходи до програми будуть реалізовуватися протягом 2-х років за рахунок коштів міського бюджету, коштів комунальних підприємств, житлово-експлутаційних організацій, кредитних та грантових.

Вже на сьогоднішній день розпочато заміну ламп в загальноосвітніх навчальних закладах міста Хмельницького. На черзі заміна в адміністративних приміщеннях та будівлях.

Підготовлено інформацію відділом енергоменеджменту Хмельницької міської ради.

Автор | 2016-07-27T21:17:01+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.