Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Хмельницький переходить на світлодіоди: 34 млн грн буде виділено для заміни ламп розжарювання на LED

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Хмельницький переходить на світлодіоди: 34 млн грн буде виділено для заміни ламп розжарювання на LED

Хмельницький переходить на світлодіоди: 34 млн грн буде виділено для заміни ламп розжарювання на LED

20 липня 2016 року в місті Хмельницькому запрацювала Програма енергоефективної модернізації внутрішнього та зовнішнього освітлення м. Хмельницького на 2016 – 2017 роки, яка спрямована на вирішення актуальної проблеми скорочення значних витрат на утримання внутрішнього та зовнішнього освітлення міста з метою підвищення рівня енергоефективності світлотехнічного обладнання. Це перша програма, яка охоплює не тільки заходи з модернізації зовнішнього освітлення, але й включає заходи з енергоефективності внутрішнього освітлення.

Програмою запропоновано проведення повної заміни низькоефективних ламп розжарювання на енергоефективні світлодіодні лампи в будівлях бюджетних установ, адміністративних приміщеннях виконавчих органів міської ради та комунальних підприємствах, в місцях загального користування багатоквартирних житлових будинків, що знаходяться на обслуговуванні в житлово-експлутаційних організаціях (у Хмельницькому ще не створенні управляючі компанії, тому поки залишаються ЖЕКи), а також які використовуються в мережах зовнішнього освітлення міста Хмельницького.

Загальний обсяг фінансування програми становить 33 927,4 тис. грн., заходи до програми будуть реалізовуватися протягом 2-х років за рахунок коштів міського бюджету, коштів комунальних підприємств, житлово-експлутаційних організацій, кредитних та грантових.

Вже на сьогоднішній день розпочато заміну ламп в загальноосвітніх навчальних закладах міста Хмельницького. На черзі заміна в адміністративних приміщеннях та будівлях.

Підготовлено інформацію відділом енергоменеджменту Хмельницької міської ради.

Автор | 2016-07-27T21:17:01+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|