Хіміки знайшли спосіб подвоїти ефективність сонячних батарей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Хіміки знайшли спосіб подвоїти ефективність сонячних батарей

Хіміки знайшли спосіб подвоїти ефективність сонячних батарей

Фахівці з Колумбійського університету продемонстрували, що використовуючи новий клас матеріалів можна змусити сонячні елементи працювати набагато ефективніше, ніж сьогоднішні панелі. За словами дослідників, мова йде про потенційне подвоєння їх продуктивності.

Швидкість з якою збуджені електрони втрачають енергію в цих матеріалах – гібридні органічно-неорганічні перовскіти (Hybrid Organic Inorganic Perovskites (HOIP) – виявилася на три порядки менше, ніж в кремнії.

Результати, представлені командою на чолі з професором хімії Сяоянь Чжу (Xiaoyang Zhu) в престижному науковому журналі Science, також пояснюють чому ці матеріали настільки ефективні. Вчені відкрили, що той же механізм, що уповільнює дисипації енергії електронів, також захищає їх від зіткнень з численними дефектами перовскиту, завдяки цьому отриманий при кімнатній температурі з розчину дешевого матеріалу функціонувати краще, ніж дорогий кремній з чистотою 99,999%.

«Досі ніхто не міг пояснити чому вони працюють так добре і наскільки їх показники можна ще поліпшити, – коментує професор Чжу. – Тепер ми знаємо, що сонячні елементи, засновані на HOIP, можна зробити навіть більш ефективними, ніж це допускалося раніше».

Це допоможе вченим і інженерам в подальших пошуках нових матеріалів з такими ж і кращими властивостями. Недоліком HOIP є наявність в його складі свинцю, який через хорошу розчинність перовскиту у воді може легко потрапляти в навколишнє середовище.

Автор | 2016-09-29T21:38:38+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.