Гонка за поновлювані джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Гонка за поновлювані джерела енергії

Гонка за поновлювані джерела енергії

У всьому світі щорічний приріст споживання поновлюваних джерел став більше, ніж сумарний приріст використання вугілля, газу і нафти.

Зрушення сталось в 2013 році, коли до світового енергоспоживання було додано 143 гігават поновлюваних енергосистем. Той же показник для нових енергостанцій, що працюють на викопному паливі, склав 141 гігават. Ці дані були представлені на саміті Bloomberg New Energy Finance в Нью-Йорку. І цей показник, за оцінками фахівців, до 2030 року буде майже в п’ять разів вище.

«Глобальна енергосистема переходить на чисту енергетику , – каже в своїй доповіді засновник BNEF Майкл Лібра. – Не дивлячись на зміни цін нафти і газу, очікується масштабна експансія поновлюваних джерел, яка перекриє використання викопного палива».

Сонячна і вітряна енергії постійно дешевшають, і зараз вони коштують або стільки ж, або дешевше електроенергії, що видобувається з традиційних джерел. Згідно з даними Міжнародного енергетичного агентства, сонячна енергія становить поки лише близько 1% від глобальних обсягів споживаної щорічно електроенергії. Разом з тим вона може стати головним джерелом електрики до 2050 року.

Питання тепер не в тому, перейдемо ми на чисту енергію, а в тому, скільки це займе часу .

Автор | 2016-03-11T19:52:37+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.