Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Гонка за поновлювані джерела енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Гонка за поновлювані джерела енергії

Гонка за поновлювані джерела енергії

У всьому світі щорічний приріст споживання поновлюваних джерел став більше, ніж сумарний приріст використання вугілля, газу і нафти.

Зрушення сталось в 2013 році, коли до світового енергоспоживання було додано 143 гігават поновлюваних енергосистем. Той же показник для нових енергостанцій, що працюють на викопному паливі, склав 141 гігават. Ці дані були представлені на саміті Bloomberg New Energy Finance в Нью-Йорку. І цей показник, за оцінками фахівців, до 2030 року буде майже в п’ять разів вище.

«Глобальна енергосистема переходить на чисту енергетику , – каже в своїй доповіді засновник BNEF Майкл Лібра. – Не дивлячись на зміни цін нафти і газу, очікується масштабна експансія поновлюваних джерел, яка перекриє використання викопного палива».

Сонячна і вітряна енергії постійно дешевшають, і зараз вони коштують або стільки ж, або дешевше електроенергії, що видобувається з традиційних джерел. Згідно з даними Міжнародного енергетичного агентства, сонячна енергія становить поки лише близько 1% від глобальних обсягів споживаної щорічно електроенергії. Разом з тим вона може стати головним джерелом електрики до 2050 року.

Питання тепер не в тому, перейдемо ми на чисту енергію, а в тому, скільки це займе часу .

Автор | 2016-03-11T19:52:37+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|