«Зелена енергетика» може стати візитною карткою України для інвесторів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » «Зелена енергетика» може стати візитною карткою України для інвесторів

«Зелена енергетика» може стати візитною карткою України для інвесторів

Сьогодні в Україні існують передумови для розвитку відновлюваної енергетики (ВДЕ). Сектор має значний інвестиційний потенціал, і його вага в загальному енергобалансі країни повинні зростати.

Таку думку висловила директор з фінансів «Вінд Пауер» Вікторія Сиромятова під час виступу на 7-му Українському енергетичному форумі в Києві.

«Частка відновлюваної енергетики в енергобалансі України становить близько 6%. Відповідно до зобов’язань перед Енергетичним співтовариством частка ВДЕ до 2020 року повинна скласти 11%. Це свідчить про те, що український ринок відкритий для нових гравців і інвесторів в сфері відновлюваної енергетики. Поряд з IT і агросектором «зелена енергетика» може стати візитною карткою України для інвесторів, – зазначила Вікторія Сиромятова.

У 2015 році приріст потужностей в секторі вітроенергетики склав всього 3,4%. Багато в чому на динаміку вплинули неперегляд і зниження «зеленого тарифу» в 2014-15 рр., А також невизначеність на державному рівні щодо загальних перспектив розвитку сектора ВДЕ. На сьогоднішній день всі перешкоди для зростання частки ВДЕ в енергосистемі України зняті. Україна підтвердила пріоритетність вектору розвитку «зеленої енергетики».

Сектор української вітроенергетики привабливий з точки зору інвестицій. Ключовими стимулами для інвесторів і українських виробників можуть стати «зелений тариф», номінований в євро, а також умова гарантованого викупу всієї згенерованої електроенергії з альтернативних джерел, поряд з сприятливою регуляторною базою і значним вітропотенціалом.

Автор | 2016-03-05T00:33:14+00:00 Березень 5th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.