Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


«Зелена енергетика» може стати візитною карткою України для інвесторів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » «Зелена енергетика» може стати візитною карткою України для інвесторів

«Зелена енергетика» може стати візитною карткою України для інвесторів

Сьогодні в Україні існують передумови для розвитку відновлюваної енергетики (ВДЕ). Сектор має значний інвестиційний потенціал, і його вага в загальному енергобалансі країни повинні зростати.

Таку думку висловила директор з фінансів «Вінд Пауер» Вікторія Сиромятова під час виступу на 7-му Українському енергетичному форумі в Києві.

«Частка відновлюваної енергетики в енергобалансі України становить близько 6%. Відповідно до зобов’язань перед Енергетичним співтовариством частка ВДЕ до 2020 року повинна скласти 11%. Це свідчить про те, що український ринок відкритий для нових гравців і інвесторів в сфері відновлюваної енергетики. Поряд з IT і агросектором «зелена енергетика» може стати візитною карткою України для інвесторів, – зазначила Вікторія Сиромятова.

У 2015 році приріст потужностей в секторі вітроенергетики склав всього 3,4%. Багато в чому на динаміку вплинули неперегляд і зниження «зеленого тарифу» в 2014-15 рр., А також невизначеність на державному рівні щодо загальних перспектив розвитку сектора ВДЕ. На сьогоднішній день всі перешкоди для зростання частки ВДЕ в енергосистемі України зняті. Україна підтвердила пріоритетність вектору розвитку «зеленої енергетики».

Сектор української вітроенергетики привабливий з точки зору інвестицій. Ключовими стимулами для інвесторів і українських виробників можуть стати «зелений тариф», номінований в євро, а також умова гарантованого викупу всієї згенерованої електроенергії з альтернативних джерел, поряд з сприятливою регуляторною базою і значним вітропотенціалом.

Автор | 2016-03-05T00:33:14+00:00 Березень 5th, 2016|Новини|