Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Великобританії встановлять сонячні батареї на дахах шкіл

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Великобританії встановлять сонячні батареї на дахах шкіл

У Великобританії встановлять сонячні батареї на дахах шкіл

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У Великобританії запущено проект RE: FIT, в рамках якого на дахах місцевих шкіл будуть встановлені сонячні батареї. Таким чином, школи в Великобританії перейдуть на автономне енергопостачання.

Підтримку проекту надасть компанія Salix Finance, яка фінансується Департаментом енергетики та урядами Уельсу і Шотландії. Школи отримають безвідсоткові кредити, за допомогою яких сонячні панелі будуть встановлені на дахах.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-02-29T00:57:20+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|