Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Графенове покриття дозволить сонячним батареям працювати навіть в сутінках

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Графенове покриття дозволить сонячним батареям працювати навіть в сутінках

Графенове покриття дозволить сонячним батареям працювати навіть в сутінках

Плоский графен має товщину всього один атом і дуже погано вловлює випромінювання. Однак вчені з британського Університету Суррея сконструювали з графену незвичайну структуру, яку вважають матеріалом, який в перерахунку на вагу поглинає сонячне світло ефективніше, ніж будь-який інший.


Натхнення розробники брали в природи, а точніше, у нічних метеликів, очі яких здатні вловлювати найслабше світло в нічному лісі або печері.

«Очі метеликів несуть мікроскопічні структури, які працюють, відображаючи і направляючи світло в самий центр, – каже один з авторів роботи Рави Сільва (Ravi Silva). – Це дає їм велику перевагу, тому що назад ніяке випромінювання не відбивається і не видає метелика хижакам».

Такі мікроскопічні структури вчені отримали і з графена, «виростивши» його на гравірованый металевій підкладці. Вони ефективно вловлюють практично кожен фотон падаючого випромінювання, поглинаючи більше 95% випромінювання в діапазоні від інфрачервоного до ультрафіолетового випромінювання. Для порівняння, звичайний нетекстурований графен поглинає не більш 2-3%.

На думку авторів роботи, такі маніпуляції з графеном дозволять використовувати сонячні батареї практично повсюдно і виробляти достатньо енергії зі звичайного освітлення навіть там, де до сих пір його було явно недостатньо. Навіть в будинках, і на вікнах – і навіть у сутінках.

Автор | 2016-03-03T01:01:36+00:00 Березень 3rd, 2016|Новини|