Графенове покриття дозволить сонячним батареям працювати навіть в сутінках

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Графенове покриття дозволить сонячним батареям працювати навіть в сутінках

Графенове покриття дозволить сонячним батареям працювати навіть в сутінках

Плоский графен має товщину всього один атом і дуже погано вловлює випромінювання. Однак вчені з британського Університету Суррея сконструювали з графену незвичайну структуру, яку вважають матеріалом, який в перерахунку на вагу поглинає сонячне світло ефективніше, ніж будь-який інший.


Натхнення розробники брали в природи, а точніше, у нічних метеликів, очі яких здатні вловлювати найслабше світло в нічному лісі або печері.

«Очі метеликів несуть мікроскопічні структури, які працюють, відображаючи і направляючи світло в самий центр, – каже один з авторів роботи Рави Сільва (Ravi Silva). – Це дає їм велику перевагу, тому що назад ніяке випромінювання не відбивається і не видає метелика хижакам».

Такі мікроскопічні структури вчені отримали і з графена, «виростивши» його на гравірованый металевій підкладці. Вони ефективно вловлюють практично кожен фотон падаючого випромінювання, поглинаючи більше 95% випромінювання в діапазоні від інфрачервоного до ультрафіолетового випромінювання. Для порівняння, звичайний нетекстурований графен поглинає не більш 2-3%.

На думку авторів роботи, такі маніпуляції з графеном дозволять використовувати сонячні батареї практично повсюдно і виробляти достатньо енергії зі звичайного освітлення навіть там, де до сих пір його було явно недостатньо. Навіть в будинках, і на вікнах – і навіть у сутінках.

Автор | 2016-03-03T01:01:36+00:00 Березень 3rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.