Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Рада дала “зелене світло” на скасування мита на електромобілі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Рада дала “зелене світло” на скасування мита на електромобілі

Рада дала “зелене світло” на скасування мита на електромобілі

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Митний тариф України” про скасування ввізного мита на електромобілі (№1674).

За це рішення з третього разу проголосували 242 народних депутати з 341 зареєстрованого у сесійній залі.

Як наголошується в пояснювальній записці, законопроектом пропонується скасувати ввізне мито на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами.

Законопроект розроблено з метою охорони навколишнього природного середовища, забезпечення енергетичної незалежності України, спрощення доступу населення до новітніх розробок і технологій, поліпшення якості та зменшення вартості пасажирських перевезень в Україні.

Завданням законопроекту є створення передумов для зменшення вартості, а відповідно і популяризації  електромобілів в Україні, наголошується в пояснювальній записці.

Так, у розділі 87 (“Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частин та обладнання”) розділу XVII додатка до Закону України “Про Митний тариф України” пропонується встановити, що ставка мита пільгова і повна на тролейбуси; транспортні засоби, оснащені електричними двигунами; призначені спеціально для транспортування високорадіоактивних речовин; інші; велосипеди з допоміжним електродвигуном з номінальною потужністю не більше 250 Вт, – становить 0%.

Зараз пільгова і повна ставка на тролейбуси – по 15%; транспортні засоби, оснащені електричними двигунами, – 8% і 10%, відповідно; призначені спеціально для транспортування високорадіоактивних речовин; інші та велосипеди з допоміжним електродвигуном з номінальною потужністю не більше 250 Вт – по 10%.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-01-29T19:54:32+00:00 Травень 21st, 2015|Новини|