Рада дала “зелене світло” на скасування мита на електромобілі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Рада дала “зелене світло” на скасування мита на електромобілі

Рада дала “зелене світло” на скасування мита на електромобілі

Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Митний тариф України” про скасування ввізного мита на електромобілі (№1674).

За це рішення з третього разу проголосували 242 народних депутати з 341 зареєстрованого у сесійній залі.

Як наголошується в пояснювальній записці, законопроектом пропонується скасувати ввізне мито на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами.

Законопроект розроблено з метою охорони навколишнього природного середовища, забезпечення енергетичної незалежності України, спрощення доступу населення до новітніх розробок і технологій, поліпшення якості та зменшення вартості пасажирських перевезень в Україні.

Завданням законопроекту є створення передумов для зменшення вартості, а відповідно і популяризації  електромобілів в Україні, наголошується в пояснювальній записці.

Так, у розділі 87 (“Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частин та обладнання”) розділу XVII додатка до Закону України “Про Митний тариф України” пропонується встановити, що ставка мита пільгова і повна на тролейбуси; транспортні засоби, оснащені електричними двигунами; призначені спеціально для транспортування високорадіоактивних речовин; інші; велосипеди з допоміжним електродвигуном з номінальною потужністю не більше 250 Вт, – становить 0%.

Зараз пільгова і повна ставка на тролейбуси – по 15%; транспортні засоби, оснащені електричними двигунами, – 8% і 10%, відповідно; призначені спеціально для транспортування високорадіоактивних речовин; інші та велосипеди з допоміжним електродвигуном з номінальною потужністю не більше 250 Вт – по 10%.

Автор | 2016-01-29T19:54:32+00:00 Травень 21st, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.