Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.Горбиста місцевість на Західній Україні стає все більш привабливою для будівництва сонячних електростанцій

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Горбиста місцевість на Західній Україні стає все більш привабливою для будівництва сонячних електростанцій

Горбиста місцевість на Західній Україні стає все більш привабливою для будівництва сонячних електростанцій

Горбиста місцевість в Західних регіонах України стає все більш приваблива для будівництва сонячних електростанцій.

Так, в грудні 2016 р у Львівській області на схилах колишнього сірчаного кар’єру завершилося будівництво сонячної електростанції «Озерна» потужністю 9,9 МВт. Роботи проводилися на непридатному для ведення сільськогосподарської діяльності майданчику (з високим вмістом сірки в грунті) і перепадом висот більше 40 м.

Нерівномірний нахил в південному напрямку, а також змінний нахил рельєфу зі сходу на захід, дозволили розмістити на майданчику станцію більшої потужності за рахунок зменшення міжрядної відстані. Організацію доступу спеціалізованої сваєбійної техніки і вантажно-розвантажувального транспорту на особливо складні ділянки майданчика забезпечували за допомогою гусеничної техніки підвищеної прохідності.

Для оптимізації монтажу на ділянках з різною величиною нахилу були використані два типи конструкцій системи кріплення ФЕМ української компанії – SMS-212 і SMS-402.

Проектуванням, закупівлею обладнання, пуско-наладкою займалася компанія Рентехно.

Будівництво цієї сонячної електростанції компанія Солар Стальконструкція завершила за 5 місяців. Річна генерація «зеленої» електроенергії складе 9 730 000 кВт * годин і дозволить скоротити кількість шкідливих викидів СО2 в атмосферу на 11 300 т / рік.

Автор | 2017-02-04T21:54:18+00:00 Лютий 3rd, 2017|Новини|