Горбиста місцевість на Західній Україні стає все більш привабливою для будівництва сонячних електростанцій

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Горбиста місцевість на Західній Україні стає все більш привабливою для будівництва сонячних електростанцій

Горбиста місцевість в Західних регіонах України стає все більш приваблива для будівництва сонячних електростанцій.

Так, в грудні 2016 р у Львівській області на схилах колишнього сірчаного кар’єру завершилося будівництво сонячної електростанції «Озерна» потужністю 9,9 МВт. Роботи проводилися на непридатному для ведення сільськогосподарської діяльності майданчику (з високим вмістом сірки в грунті) і перепадом висот більше 40 м.

Нерівномірний нахил в південному напрямку, а також змінний нахил рельєфу зі сходу на захід, дозволили розмістити на майданчику станцію більшої потужності за рахунок зменшення міжрядної відстані. Організацію доступу спеціалізованої сваєбійної техніки і вантажно-розвантажувального транспорту на особливо складні ділянки майданчика забезпечували за допомогою гусеничної техніки підвищеної прохідності.

Для оптимізації монтажу на ділянках з різною величиною нахилу були використані два типи конструкцій системи кріплення ФЕМ української компанії – SMS-212 і SMS-402.

Проектуванням, закупівлею обладнання, пуско-наладкою займалася компанія Рентехно.

Будівництво цієї сонячної електростанції компанія Солар Стальконструкція завершила за 5 місяців. Річна генерація «зеленої» електроенергії складе 9 730 000 кВт * годин і дозволить скоротити кількість шкідливих викидів СО2 в атмосферу на 11 300 т / рік.

Leave a Reply