Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Google домовився про 12-річні поставки електроенергії з норвезьких вітряків

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Google домовився про 12-річні поставки електроенергії з норвезьких вітряків

Google домовився про 12-річні поставки електроенергії з норвезьких вітряків

Google домовився з норвезькою Norsk Vind Energi про 12-річні поставки електроенергії, яка вироблятиметься на вітряній станції, що будується в Норвегії на південь від Ставангера, нафтової столиці країни. Про це повідомляється в спільному прес-релізі організацій, передає УНІАН.

Вітряна станція Tellenes повинна бути введена в експлуатацію в кінці 2017 року. Після завершення будівництва вона стане найбільшою в Норвегії і забезпечить енергією європейські дата-центри Google. Сукупна потужність 50-турбінної станції оцінюється в 160 мегават.

Вартість угоди Google з Norsk Vind Energi не повідомляється, відомо лише, що фінансування нададуть фонди під управлінням BlackRock – найбільшої в світі інвестиційної компанії. Як заявив Reuters представник Google Марк Оман, угода компанії з норвежцями стане найбільшою в Європі. У прес-релізі також відзначається, що вона стане 17-ю подібною угодою Google.

Автор | 2016-07-09T14:35:09+00:00 Липень 9th, 2016|Новини|