Загальна світова потужність фотоелектричних установок досягне в 2016 році 310 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Загальна світова потужність фотоелектричних установок досягне в 2016 році 310 ГВт

Загальна світова потужність фотоелектричних установок досягне в 2016 році 310 ГВт

За прогнозами IHS Technology, сукупна глобальна встановлена потужність фотоелектричних установок перевершить 310 ГВт до кінця 2016 року. Близько 70% сонячних потужностей будуть встановлені в Китаї, Сполучених Штатах, Японії, Німеччини та Італії, повідомляє ресурс Тesiaes.ru.

Очікується, що в 2016 році друге місце світі за встановленою потужністю сонячних установок займуть США або Японія. Наразі цю позицію займає Німеччина.

Серед причин прогнозованого зростання фотоелектричних установок Сполучених Штатів основною є успішна багаторічна державна програма податкових відрахувань для виробників і компаній, що займаються установкою сонячних систем.

«Тривалий застій основних європейських ринків фотоелектричних установок через слабкі фінансові стимули призвів до того, що даний ринок в Європі різко сповільнився в останні роки, але глобальний попит залишається сильним», -зазначив Жозефін Берг, старший аналітик напрямку сонячної генерації у IHS Technology.

Наприкінці 2015 року глобальну промисловість фотоелектричних установок супроводжувало стійке зростання. У той час, як деякі регіональні ринки почали відчувати проблеми з місцевими постачальниками, нинішній прогноз для світової промисловості в 2016 році залишається позитивним.

Після того, як в 2015 році встановлена світова потужність фотоелектричних установок зросла на значні 35%, IHS прогнозує зростання ще на 17% або 69 ГВт в 2016 році.

Всього шість років тому, наприкінці 2010 року, в усьому світі потужність фотоелектричних установок становила 40 ГВт.

Автор | 2016-03-11T20:28:03+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.