Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Загальна світова потужність фотоелектричних установок досягне в 2016 році 310 ГВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Загальна світова потужність фотоелектричних установок досягне в 2016 році 310 ГВт

Загальна світова потужність фотоелектричних установок досягне в 2016 році 310 ГВт

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

За прогнозами IHS Technology, сукупна глобальна встановлена потужність фотоелектричних установок перевершить 310 ГВт до кінця 2016 року. Близько 70% сонячних потужностей будуть встановлені в Китаї, Сполучених Штатах, Японії, Німеччини та Італії, повідомляє ресурс Тesiaes.ru.

Очікується, що в 2016 році друге місце світі за встановленою потужністю сонячних установок займуть США або Японія. Наразі цю позицію займає Німеччина.

Серед причин прогнозованого зростання фотоелектричних установок Сполучених Штатів основною є успішна багаторічна державна програма податкових відрахувань для виробників і компаній, що займаються установкою сонячних систем.

«Тривалий застій основних європейських ринків фотоелектричних установок через слабкі фінансові стимули призвів до того, що даний ринок в Європі різко сповільнився в останні роки, але глобальний попит залишається сильним», -зазначив Жозефін Берг, старший аналітик напрямку сонячної генерації у IHS Technology.

Наприкінці 2015 року глобальну промисловість фотоелектричних установок супроводжувало стійке зростання. У той час, як деякі регіональні ринки почали відчувати проблеми з місцевими постачальниками, нинішній прогноз для світової промисловості в 2016 році залишається позитивним.

Після того, як в 2015 році встановлена світова потужність фотоелектричних установок зросла на значні 35%, IHS прогнозує зростання ще на 17% або 69 ГВт в 2016 році.

Всього шість років тому, наприкінці 2010 року, в усьому світі потужність фотоелектричних установок становила 40 ГВт.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-03-11T20:28:03+00:00 Березень 11th, 2016|Новини|