Загальна світова потужність фотоелектричних установок досягне в 2016 році 310 ГВт

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Глобальні тенденції розвитку ВДЕ

За прогнозами IHS Technology, сукупна глобальна встановлена потужність фотоелектричних установок перевершить 310 ГВт до кінця 2016 року. Близько 70% сонячних потужностей будуть встановлені в Китаї, Сполучених Штатах, Японії, Німеччини та Італії, повідомляє ресурс Тesiaes.ru.

Очікується, що в 2016 році друге місце світі за встановленою потужністю сонячних установок займуть США або Японія. Наразі цю позицію займає Німеччина.

Серед причин прогнозованого зростання фотоелектричних установок Сполучених Штатів основною є успішна багаторічна державна програма податкових відрахувань для виробників і компаній, що займаються установкою сонячних систем.

«Тривалий застій основних європейських ринків фотоелектричних установок через слабкі фінансові стимули призвів до того, що даний ринок в Європі різко сповільнився в останні роки, але глобальний попит залишається сильним», -зазначив Жозефін Берг, старший аналітик напрямку сонячної генерації у IHS Technology.

Наприкінці 2015 року глобальну промисловість фотоелектричних установок супроводжувало стійке зростання. У той час, як деякі регіональні ринки почали відчувати проблеми з місцевими постачальниками, нинішній прогноз для світової промисловості в 2016 році залишається позитивним.

Після того, як в 2015 році встановлена світова потужність фотоелектричних установок зросла на значні 35%, IHS прогнозує зростання ще на 17% або 69 ГВт в 2016 році.

Всього шість років тому, наприкінці 2010 року, в усьому світі потужність фотоелектричних установок становила 40 ГВт.

Leave a Reply