У Німеччині заборонили опалювати новобудови без використання поновлюваних джерел енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Німеччині заборонили опалювати новобудови без використання поновлюваних джерел енергії

У Німеччині заборонили опалювати новобудови без використання поновлюваних джерел енергії

З 1 січня 2016 року всім тим, хто хоче побудувати нову будівлю в Німеччині доведеться враховувати, що загальна теплова потужність традиційних джерел опалення, таких як електричні обігрівачі та газові котли, повинна становити не більше 25 % від загальної проектної потужності системи опалення.


Згідно брошурі, опублікованій Федеральною асоціацією поновлюваних джерел енергії (BEE) Німеччини, поєднання бойлерної і сонячної системи опалення забезпечує найбільш ефективне рішення з точки зору енерговитрат, і таким чином є найбільш привабливою для використання в якості системи опалення для нових будівель.

Згідно з новим німецьким правилами, газові і рідкопаливні котли є найменш ефективними, так що вони можуть бути використані тільки в поєднанні з сонячною тепловою системою.
Різні технології, які використовують принцип теплового насоса, такожмають перевагу згідно нових будівельних правил Німеччини. Згідно брошурі BEE, теплові насоси найбільш ефективно використовувати у поєднанні з електроенергією, отриманою на сонячних панелях. Виробники теплових насосів очікують найбільшу вигоду від нових будівельних правил Німеччини.

Тим не менш, це ще не повна заборона на системи опалення, в основі яких стоїть викопне паливо, як в Данії. Вони можуть бути використані в якості частини заходів щодо санації старих будівель.

Також у нових правилах йдеться, що якщо все таки при будівництві нового будинку планується використовувати в якості основного елементу в системі опалення газові котли, ізоляція будинку повинна бути надзвичайно сильною.

Джерело: cikavosti.com

Автор | 2016-02-25T20:29:44+00:00 Лютий 18th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.