Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Німеччині заборонили опалювати новобудови без використання поновлюваних джерел енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Німеччині заборонили опалювати новобудови без використання поновлюваних джерел енергії

У Німеччині заборонили опалювати новобудови без використання поновлюваних джерел енергії

З 1 січня 2016 року всім тим, хто хоче побудувати нову будівлю в Німеччині доведеться враховувати, що загальна теплова потужність традиційних джерел опалення, таких як електричні обігрівачі та газові котли, повинна становити не більше 25 % від загальної проектної потужності системи опалення.


Згідно брошурі, опублікованій Федеральною асоціацією поновлюваних джерел енергії (BEE) Німеччини, поєднання бойлерної і сонячної системи опалення забезпечує найбільш ефективне рішення з точки зору енерговитрат, і таким чином є найбільш привабливою для використання в якості системи опалення для нових будівель.

Згідно з новим німецьким правилами, газові і рідкопаливні котли є найменш ефективними, так що вони можуть бути використані тільки в поєднанні з сонячною тепловою системою.
Різні технології, які використовують принцип теплового насоса, такожмають перевагу згідно нових будівельних правил Німеччини. Згідно брошурі BEE, теплові насоси найбільш ефективно використовувати у поєднанні з електроенергією, отриманою на сонячних панелях. Виробники теплових насосів очікують найбільшу вигоду від нових будівельних правил Німеччини.

Тим не менш, це ще не повна заборона на системи опалення, в основі яких стоїть викопне паливо, як в Данії. Вони можуть бути використані в якості частини заходів щодо санації старих будівель.

Також у нових правилах йдеться, що якщо все таки при будівництві нового будинку планується використовувати в якості основного елементу в системі опалення газові котли, ізоляція будинку повинна бути надзвичайно сильною.

Джерело: cikavosti.com

Автор | 2016-02-25T20:29:44+00:00 Лютий 18th, 2016|Новини|