Сонячні електростанції Німеччини у 2015 році вперше зробили стільки ж електроенергії, що і АЕС

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні електростанції Німеччини у 2015 році вперше зробили стільки ж електроенергії, що і АЕС

Сонячні електростанції Німеччини у 2015 році вперше зробили стільки ж електроенергії, що і АЕС

Вперше в історії Німеччини сонячні електростанції по всій країні виробили стільки ж електроенергії, що і атомні електростанції. Так, в липні і ті, і інші генерували по 5,18 терават-годин.

Причиною такого збільшення продуктивності сонячних електростанцій стала не тільки сонячна погода в Німеччині, але і скорочення обсягів виробництва електрики атомними станціями. Одну з німецьких АЕС було відключено, ще три призупинили роботу для планового техогляду.

Крім того, фахівці Інституту геліоенергетичних систем Товариства імені Фраунгофера у Фрайбурзі повідомили ще про один рекорд. У липні 2015 року сонячні і вітряні електростанції генерували в цілому 11,7 терават-години. Попередній максимальний показник – 11,1 терават-годин – був зафіксований в березні 2015 року.

До 2022 року Німеччина планує повністю відмовитися від атомної енергетики. Зараз в країні працюють тільки вісім АЕС.

Автор | 2016-02-29T00:35:27+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.