Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Сонячні електростанції Німеччини у 2015 році вперше зробили стільки ж електроенергії, що і АЕС

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Сонячні електростанції Німеччини у 2015 році вперше зробили стільки ж електроенергії, що і АЕС

Сонячні електростанції Німеччини у 2015 році вперше зробили стільки ж електроенергії, що і АЕС

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Вперше в історії Німеччини сонячні електростанції по всій країні виробили стільки ж електроенергії, що і атомні електростанції. Так, в липні і ті, і інші генерували по 5,18 терават-годин.

Причиною такого збільшення продуктивності сонячних електростанцій стала не тільки сонячна погода в Німеччині, але і скорочення обсягів виробництва електрики атомними станціями. Одну з німецьких АЕС було відключено, ще три призупинили роботу для планового техогляду.

Крім того, фахівці Інституту геліоенергетичних систем Товариства імені Фраунгофера у Фрайбурзі повідомили ще про один рекорд. У липні 2015 року сонячні і вітряні електростанції генерували в цілому 11,7 терават-години. Попередній максимальний показник – 11,1 терават-годин – був зафіксований в березні 2015 року.

До 2022 року Німеччина планує повністю відмовитися від атомної енергетики. Зараз в країні працюють тільки вісім АЕС.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-02-29T00:35:27+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|