Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Україні потрібна «зелена революція», вважають німці

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україні потрібна «зелена революція», вважають німці

Україні потрібна «зелена революція», вважають німці

У країни великий потенціал для змін, вважає німецький політик Ральф Фюске.

Що стосується уваги інвесторів до розвитку відновлюваних джерел енергії, то політик говорить, що все залежить від політичних умов.

Україні потрібна «зелена революція», у неї є великий потенціал для змін не тільки у вигляді ресурсів, але і у вигляді ноу-хау.

Про це в інтерв’ю Deutsche Welle заявив глава Фонду Генріха Бьолля, близького до партії “Союз-90 / Зелені”, Ральф Фюксе.

“В Україні є необхідність такої трансформації. І є великий потенціал для змін не тільки у вигляді ресурсів, але і у вигляді ноу-хау. Зараз в Україні жива активна дискусія, цікавий ландшафт стартапів, які працюють в цій сфері. І важливо створити в цій галузі привабливі умови і не забувати, що саме під час таких ось криз існують можливості почати ефективно працювати “, – говорить він.

А що стосується уваги інвесторів до розвитку відновлюваних джерел енергії, то політик говорить, що все залежить від політичних умов.

“Важливий фактор – це надмірні субсидії для компаній, які видобувають газ і вугілля. Потрібні дуже чіткі політичні вказівки на розширення “зеленої енергетики”. Потрібні чіткі гарантії з боку держави приватному сектору з підтримки цього сектора. Якщо будуть політичні рамки, то Україна отримає достатньо міжнародних інвесторів “, – резюмував Фюксе.

Джерело: www.dw.com

 

Автор | 2016-02-25T20:16:31+00:00 Лютий 25th, 2016|Новини|