Україні потрібна «зелена революція», вважають німці

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Ральф Хакс

У країни великий потенціал для змін, вважає німецький політик Ральф Фюске.

Що стосується уваги інвесторів до розвитку відновлюваних джерел енергії, то політик говорить, що все залежить від політичних умов.

Україні потрібна «зелена революція», у неї є великий потенціал для змін не тільки у вигляді ресурсів, але і у вигляді ноу-хау.

Про це в інтерв’ю Deutsche Welle заявив глава Фонду Генріха Бьолля, близького до партії “Союз-90 / Зелені”, Ральф Фюксе.

“В Україні є необхідність такої трансформації. І є великий потенціал для змін не тільки у вигляді ресурсів, але і у вигляді ноу-хау. Зараз в Україні жива активна дискусія, цікавий ландшафт стартапів, які працюють в цій сфері. І важливо створити в цій галузі привабливі умови і не забувати, що саме під час таких ось криз існують можливості почати ефективно працювати “, – говорить він.

А що стосується уваги інвесторів до розвитку відновлюваних джерел енергії, то політик говорить, що все залежить від політичних умов.

“Важливий фактор – це надмірні субсидії для компаній, які видобувають газ і вугілля. Потрібні дуже чіткі політичні вказівки на розширення “зеленої енергетики”. Потрібні чіткі гарантії з боку держави приватному сектору з підтримки цього сектора. Якщо будуть політичні рамки, то Україна отримає достатньо міжнародних інвесторів “, – резюмував Фюксе.

Джерело: www.dw.com

 

Leave a Reply