Україні потрібна «зелена революція», вважають німці

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Україні потрібна «зелена революція», вважають німці

Україні потрібна «зелена революція», вважають німці

У країни великий потенціал для змін, вважає німецький політик Ральф Фюске.

Що стосується уваги інвесторів до розвитку відновлюваних джерел енергії, то політик говорить, що все залежить від політичних умов.

Україні потрібна «зелена революція», у неї є великий потенціал для змін не тільки у вигляді ресурсів, але і у вигляді ноу-хау.

Про це в інтерв’ю Deutsche Welle заявив глава Фонду Генріха Бьолля, близького до партії “Союз-90 / Зелені”, Ральф Фюксе.

“В Україні є необхідність такої трансформації. І є великий потенціал для змін не тільки у вигляді ресурсів, але і у вигляді ноу-хау. Зараз в Україні жива активна дискусія, цікавий ландшафт стартапів, які працюють в цій сфері. І важливо створити в цій галузі привабливі умови і не забувати, що саме під час таких ось криз існують можливості почати ефективно працювати “, – говорить він.

А що стосується уваги інвесторів до розвитку відновлюваних джерел енергії, то політик говорить, що все залежить від політичних умов.

“Важливий фактор – це надмірні субсидії для компаній, які видобувають газ і вугілля. Потрібні дуже чіткі політичні вказівки на розширення “зеленої енергетики”. Потрібні чіткі гарантії з боку держави приватному сектору з підтримки цього сектора. Якщо будуть політичні рамки, то Україна отримає достатньо міжнародних інвесторів “, – резюмував Фюксе.

Джерело: www.dw.com

 

Автор | 2016-02-25T20:16:31+00:00 Лютий 25th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.