Великобританія збудувала найбільшу морську вітряну електростанцію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Великобританія збудувала найбільшу морську вітряну електростанцію

Великобританія збудувала найбільшу морську вітряну електростанцію

Вітрова електростанція розташована в Ірландському морі і налічує сотню турбін з роторами до 120 м в діаметрі. Гігантський вітряк розрахований на забезпечення електрикою порядку 300 000 домашніх господарств.

Система Walney Wind Farm є спільним проектом енергетичної датської компанії DONG Energy, британської компанії SSE і інших європейських фірм.

Електростанція знаходиться на відстані 15 км від прибережної смуги острова Walney. У цьому районі вже діє кілька вітряних ферм, деякі ж продовжують будуватися. Однак Walney Wind є найбільшою не тільки серед їх числа, а й серед морських вітряних ферм у всьому світі. Номінальна потужність електростанції становить 367,2 МВт.

Вітряна станція складається з двох блоків по 51 турбіні в кожному. При їх зведенні партнерами було поставлено своєрідний галузевий рекорд. На церемонії введення електростанції в дію британський держсекретар з питань енергетики – Едвард Дейві висловив упевненість, що 2013-2015 роки ознаменуються початком індустріалізації морських вітряків. Зараз подібні конструкції обходяться в два рази дорожче наземних вітряних електростанцій. Однак з розгортанням масового виробництва витрати значно знизяться і морські вітряні ферми будуть поставляти порівняно дешеву електрику, здатну конкурувати з паливною енергією.

Автор | 2016-01-29T19:37:32+00:00 Жовтень 2nd, 2013|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.