Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Великобританія збудувала найбільшу морську вітряну електростанцію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Великобританія збудувала найбільшу морську вітряну електростанцію

Великобританія збудувала найбільшу морську вітряну електростанцію

Вітрова електростанція розташована в Ірландському морі і налічує сотню турбін з роторами до 120 м в діаметрі. Гігантський вітряк розрахований на забезпечення електрикою порядку 300 000 домашніх господарств.

Система Walney Wind Farm є спільним проектом енергетичної датської компанії DONG Energy, британської компанії SSE і інших європейських фірм.

Електростанція знаходиться на відстані 15 км від прибережної смуги острова Walney. У цьому районі вже діє кілька вітряних ферм, деякі ж продовжують будуватися. Однак Walney Wind є найбільшою не тільки серед їх числа, а й серед морських вітряних ферм у всьому світі. Номінальна потужність електростанції становить 367,2 МВт.

Вітряна станція складається з двох блоків по 51 турбіні в кожному. При їх зведенні партнерами було поставлено своєрідний галузевий рекорд. На церемонії введення електростанції в дію британський держсекретар з питань енергетики – Едвард Дейві висловив упевненість, що 2013-2015 роки ознаменуються початком індустріалізації морських вітряків. Зараз подібні конструкції обходяться в два рази дорожче наземних вітряних електростанцій. Однак з розгортанням масового виробництва витрати значно знизяться і морські вітряні ферми будуть поставляти порівняно дешеву електрику, здатну конкурувати з паливною енергією.

Автор | 2016-01-29T19:37:32+00:00 Жовтень 2nd, 2013|Новини|