У Великобританії побудують перші в світі лагунові електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Великобританії побудують перші в світі лагунові електростанції

У Великобританії побудують перші в світі лагунові електростанції

У шести британських лагунах величезні дамби будуть утримувати припливи і відливи – вага цієї води буде приводити в рух турбіни електростанцій.

У Британії збудують електростанції нового типу.

Будівництво першої “Лагуна-електростанції” (ЛЕС) заплановано в Суонсі (Уельс): вона забезпечить електроенергією 155000 будинків, повідомляє BBC News.

Вартість першої електростанції складе мільярд фунтів стерлінгів, і за мегават-годину доведеться викладати відносно великі гроші, проте в Tidal Lagoon Power (фірма-автор проекту) стверджують, що подальші споруди обійдуться значно дешевше. Зараз Tidal Lagoon Power просить 168 фунтів за мегават-годину в Суонсі, але електростанція в Кардіффі (з більш зручною лагуною) потребуватиме не більше 95 фунтів. Для порівняння, один мегават-годину електрики з проектованої АЕС у Хінклі-Пойнт коштуватиме 92,5 фунта, при тому що ризики для навколишнього середовища у АЕС значно вище.

ЛЕС відрізняються високими витратами на будівництво станцій: наприклад, в Суонсі доведеться споруджувати дамбу довжиною 8 кілометрів. Однак низькі витрати на експлуатацію дозволяють окупити початкові витрати, стверджує генеральний директор Tidal Lagoon Power Марк Шоррок (Mark Shorrock). Кошти на ЛЕС в Суонсі вже зібрані. В даний момент міністерство енергетики розглядає проект Кардиффської електростанції.

ЛЕС працюють за принципом шлюзних воріт. На початку припливу ворота в дамбах закриваються, і вода накопичується на зовнішній території лагуни. У момент максимального припливу, ворота відкриваються і вода вривається всередину лагуни, приводячи в рух турбіни. При наближенні відливу ворота закриваються і випускають воду лише при максимальному падінні рівня води навколо лагуни – та ще раз крутить турбіни.

Перевага Лагуна-енергії – не тільки екологічність: на відміну від сонячних і вітряних електростанцій, ЛЕС спирається на передбачуваний щоденний ритм припливів і відливів.Що стосується шкоди для довкілля, то, згідно із заявою фірми, від попадання в турбіни постраждає дуже небагато риб. Крім того, запуск ЛЕС в Суонсі дозволить закрити працюючі на вугіллі електростанції в Абертсо – одні з найбільш брудних у світі.

Автор | 2016-01-29T20:10:57+00:00 Березень 2nd, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.