Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Великобританії побудують перші в світі лагунові електростанції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Великобританії побудують перші в світі лагунові електростанції

У Великобританії побудують перші в світі лагунові електростанції

У шести британських лагунах величезні дамби будуть утримувати припливи і відливи – вага цієї води буде приводити в рух турбіни електростанцій.

У Британії збудують електростанції нового типу.

Будівництво першої “Лагуна-електростанції” (ЛЕС) заплановано в Суонсі (Уельс): вона забезпечить електроенергією 155000 будинків, повідомляє BBC News.

Вартість першої електростанції складе мільярд фунтів стерлінгів, і за мегават-годину доведеться викладати відносно великі гроші, проте в Tidal Lagoon Power (фірма-автор проекту) стверджують, що подальші споруди обійдуться значно дешевше. Зараз Tidal Lagoon Power просить 168 фунтів за мегават-годину в Суонсі, але електростанція в Кардіффі (з більш зручною лагуною) потребуватиме не більше 95 фунтів. Для порівняння, один мегават-годину електрики з проектованої АЕС у Хінклі-Пойнт коштуватиме 92,5 фунта, при тому що ризики для навколишнього середовища у АЕС значно вище.

ЛЕС відрізняються високими витратами на будівництво станцій: наприклад, в Суонсі доведеться споруджувати дамбу довжиною 8 кілометрів. Однак низькі витрати на експлуатацію дозволяють окупити початкові витрати, стверджує генеральний директор Tidal Lagoon Power Марк Шоррок (Mark Shorrock). Кошти на ЛЕС в Суонсі вже зібрані. В даний момент міністерство енергетики розглядає проект Кардиффської електростанції.

ЛЕС працюють за принципом шлюзних воріт. На початку припливу ворота в дамбах закриваються, і вода накопичується на зовнішній території лагуни. У момент максимального припливу, ворота відкриваються і вода вривається всередину лагуни, приводячи в рух турбіни. При наближенні відливу ворота закриваються і випускають воду лише при максимальному падінні рівня води навколо лагуни – та ще раз крутить турбіни.

Перевага Лагуна-енергії – не тільки екологічність: на відміну від сонячних і вітряних електростанцій, ЛЕС спирається на передбачуваний щоденний ритм припливів і відливів.Що стосується шкоди для довкілля, то, згідно із заявою фірми, від попадання в турбіни постраждає дуже небагато риб. Крім того, запуск ЛЕС в Суонсі дозволить закрити працюючі на вугіллі електростанції в Абертсо – одні з найбільш брудних у світі.

Автор | 2016-01-29T20:10:57+00:00 Березень 2nd, 2015|Новини|