Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Франція, Фінляндія, Великобританія і Канада повністю відмовляться від вугільних електростанцій

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Франція, Фінляндія, Великобританія і Канада повністю відмовляться від вугільних електростанцій

Франція, Фінляндія, Великобританія і Канада повністю відмовляться від вугільних електростанцій

Вже у 2023-му Франція може стати першою країною світу, що повністю відмовиться від вугілля в якості палива для електроенергетики. У цьому її підтримали Фінляндія, Канада та інші країни, що прагнуть витіснити вугільні електростанції альтернативними джерелами енергії.

Нещодавно про відмову від спалювання вугілля до 2030 року оголосила й Канада, де хочуть збільшити частку ВДЕ з 80% до 90%. Причому саме Канада займає п’яте місце в світі за виробництвом енергоресурсів, є найбільшим виробником урану, і одним з лідерів за виробництвом нафти, природного газу і вугілля. В канадській провінції Альберта вугілля видобувають на 48% всієї території, але навіть вона обіцяє відмовитися від вугільних електростанцій до 2030 року (хоча про зупинку видобутку і експорту вугілля не йдеться).

Щоб здійснити задумане і перейти на чисту енергетику Канаді слід закрити або перевести на інше паливо близько 22 вугільних електростанцій. Однак провінції матимуть право не закривати вугільні станції повністю, якщо знайдуть спосіб знизити викиди парникових газів. Наприклад, запровадивши технологію зв’язування CO2 в тверді мінерали.

Не менш амбітні плани будує Фінляндія, що прийняла нову енергетичну й кліматичну стратегію, яка передбачає відмову від вугілля до 2030-го. Країна й до цього активно інвестувала у ВДЕ, а з 2011-го частка вугілля у виробленні електроенергії постійно знижується.

Крім Фінляндії і Канади, поступово відмовитися від вугілля за 10-15 років планують Франція, Великобританія, Нідерланди, Австрія, Данія та інші країни. Зокрема, у Великобританії вже були зафіксовані випадки (вперше з 1882 року), коли електрогенерація від вугільних станцій падала до нуля.

Наміри цих країн контрастують з політикою, яку планує проводити новообраний президент США Дональд Трамп, який не визнає глобальної зміни клімату в зв’язку з чим Америці загрожує не лише вихід з Паризьких кліматичних угод, а й зниження державних витрат на науку.

Автор | 2016-11-30T16:17:38+00:00 Листопад 24th, 2016|Новини|