Франція, Фінляндія, Великобританія і Канада повністю відмовляться від вугільних електростанцій

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Франція, Фінляндія, Великобританія і Канада повністю відмовляться від вугільних електростанцій

Франція, Фінляндія, Великобританія і Канада повністю відмовляться від вугільних електростанцій

Вже у 2023-му Франція може стати першою країною світу, що повністю відмовиться від вугілля в якості палива для електроенергетики. У цьому її підтримали Фінляндія, Канада та інші країни, що прагнуть витіснити вугільні електростанції альтернативними джерелами енергії.

Нещодавно про відмову від спалювання вугілля до 2030 року оголосила й Канада, де хочуть збільшити частку ВДЕ з 80% до 90%. Причому саме Канада займає п’яте місце в світі за виробництвом енергоресурсів, є найбільшим виробником урану, і одним з лідерів за виробництвом нафти, природного газу і вугілля. В канадській провінції Альберта вугілля видобувають на 48% всієї території, але навіть вона обіцяє відмовитися від вугільних електростанцій до 2030 року (хоча про зупинку видобутку і експорту вугілля не йдеться).

Щоб здійснити задумане і перейти на чисту енергетику Канаді слід закрити або перевести на інше паливо близько 22 вугільних електростанцій. Однак провінції матимуть право не закривати вугільні станції повністю, якщо знайдуть спосіб знизити викиди парникових газів. Наприклад, запровадивши технологію зв’язування CO2 в тверді мінерали.

Не менш амбітні плани будує Фінляндія, що прийняла нову енергетичну й кліматичну стратегію, яка передбачає відмову від вугілля до 2030-го. Країна й до цього активно інвестувала у ВДЕ, а з 2011-го частка вугілля у виробленні електроенергії постійно знижується.

Крім Фінляндії і Канади, поступово відмовитися від вугілля за 10-15 років планують Франція, Великобританія, Нідерланди, Австрія, Данія та інші країни. Зокрема, у Великобританії вже були зафіксовані випадки (вперше з 1882 року), коли електрогенерація від вугільних станцій падала до нуля.

Наміри цих країн контрастують з політикою, яку планує проводити новообраний президент США Дональд Трамп, який не визнає глобальної зміни клімату в зв’язку з чим Америці загрожує не лише вихід з Паризьких кліматичних угод, а й зниження державних витрат на науку.

Автор | 2016-11-30T16:17:38+00:00 Листопад 24th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.