Дахи нових будівель у Франції частково покриють рослинами і сонячними панелями

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Дахи нових будівель у Франції частково покриють рослинами і сонячними панелями

Дахи нових будівель у Франції частково покриють рослинами і сонячними панелями

“Зелені” дахи мають ізолюючий ефект, допомагають знизити кількість енергії, необхідної для нагріву будівлі взимку, і охолоджують його влітку.

Дахи нових будівель, побудованих в комерційних зонах у Франції, повинні бути частково покриті рослинами або сонячними панелями.

Такий закон був прийнятий у Франції в четвер, пише The Guardian.

Закон, прийнятий парламентом, не такий радикальний, до якого прагнули французькі екологічні активісти, які пропонували, щоб “зелені” дахи повністю накривали будівлю.

Уряд переконав активістів обмежити сферу застосування закону комерційними будівлями. Крім того, власники будівель будуть мати вибір між зеленими насадженнями і установкою сонячних панелей.

“Зелені” дахи мають ізолюючий ефект, допомагають знизити кількість енергії, необхідної для нагріву будівлі взимку, і охолоджують його влітку.

Вони також зберігають дощову воду, тим самим допомагаючи зменшити проблеми стічних вод. Вони також сприяють біорізноманіттю і дають птахам можливість гніздитися в міських “джунглях”.

Автор | 2016-01-29T20:03:00+00:00 Березень 20th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.