Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Дахи нових будівель у Франції частково покриють рослинами і сонячними панелями

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Дахи нових будівель у Франції частково покриють рослинами і сонячними панелями

Дахи нових будівель у Франції частково покриють рослинами і сонячними панелями

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Зелені” дахи мають ізолюючий ефект, допомагають знизити кількість енергії, необхідної для нагріву будівлі взимку, і охолоджують його влітку.

Дахи нових будівель, побудованих в комерційних зонах у Франції, повинні бути частково покриті рослинами або сонячними панелями.

Такий закон був прийнятий у Франції в четвер, пише The Guardian.

Закон, прийнятий парламентом, не такий радикальний, до якого прагнули французькі екологічні активісти, які пропонували, щоб “зелені” дахи повністю накривали будівлю.

Уряд переконав активістів обмежити сферу застосування закону комерційними будівлями. Крім того, власники будівель будуть мати вибір між зеленими насадженнями і установкою сонячних панелей.

“Зелені” дахи мають ізолюючий ефект, допомагають знизити кількість енергії, необхідної для нагріву будівлі взимку, і охолоджують його влітку.

Вони також зберігають дощову воду, тим самим допомагаючи зменшити проблеми стічних вод. Вони також сприяють біорізноманіттю і дають птахам можливість гніздитися в міських “джунглях”.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-01-29T20:03:00+00:00 Березень 20th, 2015|Новини|