Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


На офісних дахах у Франції з’являться сонячні панелі або зелені посадки

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На офісних дахах у Франції з’являться сонячні панелі або зелені посадки

На офісних дахах у Франції з’являться сонячні панелі або зелені посадки

Нещодавно прийнятий у Франції закон зобов’яже власників комерційної нерухомості покривати дахи будівель зеленими насадженнями і сонячними панелями.

Закон був прийнятий під тиском французьких екологічних активістів. На їхню думку, «зелені дахи» економлять енергію, а також зберігають дощову воду, що зменшує кількість стічних вод. Крім того, газон на даху стане чудовим місцем для гніздівлі птахів.

Як зазначає газета, Національна асамблея, обговорюючи законопроект, взяла до уваги, що ущільнення міської землі за рахунок будівництва доріг, автостоянок тощо істотно знижує екологічні функції ґрунту, ускладнюючи очищення повітря, фільтрацію шкідливих речовин і насичення киснем.

Автор | 2016-02-29T00:51:05+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|