На офісних дахах у Франції з’являться сонячні панелі або зелені посадки

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » На офісних дахах у Франції з’являться сонячні панелі або зелені посадки

На офісних дахах у Франції з’являться сонячні панелі або зелені посадки

Нещодавно прийнятий у Франції закон зобов’яже власників комерційної нерухомості покривати дахи будівель зеленими насадженнями і сонячними панелями.

Закон був прийнятий під тиском французьких екологічних активістів. На їхню думку, «зелені дахи» економлять енергію, а також зберігають дощову воду, що зменшує кількість стічних вод. Крім того, газон на даху стане чудовим місцем для гніздівлі птахів.

Як зазначає газета, Національна асамблея, обговорюючи законопроект, взяла до уваги, що ущільнення міської землі за рахунок будівництва доріг, автостоянок тощо істотно знижує екологічні функції ґрунту, ускладнюючи очищення повітря, фільтрацію шкідливих речовин і насичення киснем.

Автор | 2016-02-29T00:51:05+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.