У Франції розпочала роботу найбільша в Європі сонячна електростанція

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Франції розпочала роботу найбільша в Європі сонячна електростанція

У Франції розпочала роботу найбільша в Європі сонячна електростанція

Вона вироблятиме електроенергію дешевшу, ніж нові АЕС.

У південній частині департаменту Жиронда у Франції заробила найбільша в Європі сонячна електростанція. Про це повідомляє Еcotown.

СЕС потужністю в 300 МВт буде виробляти дешевшу, ніж нові АЕС електроенергію. Її ввела в експлуатацію французька енергетична група Neoen, якій проект обійшовся в 360 млн євро.

Передбачається, що побудована на ділянці площею 250 га станція забезпечуватиме електроенергією 300000 жителів, вартість якої складе 105 євро за МВт*год. Для порівняння: вироблена на АЕС електрика обходиться французам в 130 євро за МВт*год, а на вітроенергетичних установках – в 95 євро за МВт*год.

Висока продуктивність СЕС обумовлена ​​тим, що спрямовані і на схід, і на захід сонячні батареї протягом більш тривалого часу збирають енергію сонячних променів.

16,5 тис. модулів, на яких змонтовано 983,5 тис. сонячних батарей, встановили на схилі великого пагорба, де в 2009 році буревій викорчував сосновий бір. Для з’єднання їх між собою і зі станцією знадобилося 4 тис. км електрокабелю, відзначають в компанії.

Автор | 2016-01-29T19:44:11+00:00 Грудень 4th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.