У Франції розпочала роботу найбільша в Європі сонячна електростанція

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Промислова сонячна електростанція Рівне

Вона вироблятиме електроенергію дешевшу, ніж нові АЕС.

У південній частині департаменту Жиронда у Франції заробила найбільша в Європі сонячна електростанція. Про це повідомляє Еcotown.

СЕС потужністю в 300 МВт буде виробляти дешевшу, ніж нові АЕС електроенергію. Її ввела в експлуатацію французька енергетична група Neoen, якій проект обійшовся в 360 млн євро.

Передбачається, що побудована на ділянці площею 250 га станція забезпечуватиме електроенергією 300000 жителів, вартість якої складе 105 євро за МВт*год. Для порівняння: вироблена на АЕС електрика обходиться французам в 130 євро за МВт*год, а на вітроенергетичних установках – в 95 євро за МВт*год.

Висока продуктивність СЕС обумовлена ​​тим, що спрямовані і на схід, і на захід сонячні батареї протягом більш тривалого часу збирають енергію сонячних променів.

16,5 тис. модулів, на яких змонтовано 983,5 тис. сонячних батарей, встановили на схилі великого пагорба, де в 2009 році буревій викорчував сосновий бір. Для з’єднання їх між собою і зі станцією знадобилося 4 тис. км електрокабелю, відзначають в компанії.

Leave a Reply