Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


У Франції розпочала роботу найбільша в Європі сонячна електростанція

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » У Франції розпочала роботу найбільша в Європі сонячна електростанція

У Франції розпочала роботу найбільша в Європі сонячна електростанція

Вона вироблятиме електроенергію дешевшу, ніж нові АЕС.

У південній частині департаменту Жиронда у Франції заробила найбільша в Європі сонячна електростанція. Про це повідомляє Еcotown.

СЕС потужністю в 300 МВт буде виробляти дешевшу, ніж нові АЕС електроенергію. Її ввела в експлуатацію французька енергетична група Neoen, якій проект обійшовся в 360 млн євро.

Передбачається, що побудована на ділянці площею 250 га станція забезпечуватиме електроенергією 300000 жителів, вартість якої складе 105 євро за МВт*год. Для порівняння: вироблена на АЕС електрика обходиться французам в 130 євро за МВт*год, а на вітроенергетичних установках – в 95 євро за МВт*год.

Висока продуктивність СЕС обумовлена ​​тим, що спрямовані і на схід, і на захід сонячні батареї протягом більш тривалого часу збирають енергію сонячних променів.

16,5 тис. модулів, на яких змонтовано 983,5 тис. сонячних батарей, встановили на схилі великого пагорба, де в 2009 році буревій викорчував сосновий бір. Для з’єднання їх між собою і зі станцією знадобилося 4 тис. км електрокабелю, відзначають в компанії.

Автор | 2016-01-29T19:44:11+00:00 Грудень 4th, 2015|Новини|