В Америці будують перший офшорний вітровий парк

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Америці будують перший офшорний вітровий парк

В Америці будують перший офшорний вітровий парк

Компанія GE цього місяця оголосила, що вона завершила установку платформ для першого офшорного вітропарку Америки.

Шлях США до офшорного вітру був довгим і тернистим. Проте, в березні 2015 року платформа Deepwater Wind оголосила, що вона повністю профінансувала вітровий парк Block Island, що біля узбережжя штату Род-Айленд.

Встановлення морських вітротурбін в США для першого офшорного вітропарку

Встановлення морських вітротурбін в США для першого офшорного вітропарку

Перші підвалини парку були встановлені в серпні минулого року для однієї з п’яти турбін, які мають загальну потужність 30 МВт. Компанія сподівається, що 170-метрові турбіни (кожна потужністю 6 МВт) після завершення будівництва будуть забезпечувати близько 90% попиту на електроенергію острова Block Island, що межує з Лонг-Айлендом.

– За останніх шість років галузі відновлюваних джерел енергії вдалося знизити вартість електроенергії, виробленої береговими вітровими електростанціями приблизно на 60%, що робить вітер мейнстрімом і конкурентом інших формам виробництва електроенергії, – сказав Жером Пекресс, генеральний директор компанії GE. – Наші погляди тепер направлені на вітер з метою зробити те ж саме. Проект Block Island Deepwater, будучи першим морським вітровим парком в США, є одним з найважливіших сходинок на шляху до великих офшорних ресурсів США.

Перший офшорний вітропарк у США

Перший офшорний вітропарк у США

У зв’язку з новинами про завершення будівництва платформи проекту, GE також опублікувала нову інформацію про турбіни Haliade потужністю 6 МВт.

GE придбала вітрові турбіни Haliade минулого року. Перша Haliade вже вирушила із заводу у Франції в Данію, де буде встановлена в місті Osterild. Той же завод, розташований в Сен-Назер, Франція, також зробить п’ять турбін для вітроелектростанції Block Island.

В Америці будують перший офшорний вітровий парк

В Америці будують перший офшорний вітровий парк

Автор | 2016-10-20T00:59:58+00:00 Березень 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.