Компанія PRO ENERGY реалізує перший в Україні проект ТЕЦ на соломі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Пресована солома

Компанія PRO ENERGY  на замовлення українського сільськогосподарського підприємства реалізує перший в Україні проект будівництва котельні з подальшою можливістю трансформації в ТЕЦ, що працюватиме на альтернативному виді палива, отриманого шляхом спалювання соломи.

В рамках проекту буде встановлено повністю автоматизовану парову котельню потужністю до 30 мВт , що виробляти близько 40 тонн пари / год і працювати на тюкованій соломі і аграрних пeлетах з подальшою можливістю роботи в режимі ТЕЦ.

Введення об’єкта в експлуатацію планується в IV кварталі 2016 року.

Проект є першим в Україні і унікальним з огляду на використовувану технологію . Передбачає виробництво і використання енергії, отриманої з урахуванням особливостей спалювання соломи – одного з найскладніших видів палива.

Руслан Делідон, керуючий партнер компанії PRO ENERGY:

«За попередніми підрахунками, підприємство зможе економити більше 100 000 000 гривень на рік, відмовившись від споживання газу і за умови повного переходу на використання цієї технології. Таким чином, за нашою попередньою оцінкою, термін окупності проекту становить 2 роки після запровадження в експлуатацію, і при роботі на власному біопаливі ».

Leave a Reply