Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Компанія PRO ENERGY реалізує перший в Україні проект ТЕЦ на соломі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Компанія PRO ENERGY реалізує перший в Україні проект ТЕЦ на соломі

Компанія PRO ENERGY реалізує перший в Україні проект ТЕЦ на соломі

Компанія PRO ENERGY  на замовлення українського сільськогосподарського підприємства реалізує перший в Україні проект будівництва котельні з подальшою можливістю трансформації в ТЕЦ, що працюватиме на альтернативному виді палива, отриманого шляхом спалювання соломи.

В рамках проекту буде встановлено повністю автоматизовану парову котельню потужністю до 30 мВт , що виробляти близько 40 тонн пари / год і працювати на тюкованій соломі і аграрних пeлетах з подальшою можливістю роботи в режимі ТЕЦ.

Введення об’єкта в експлуатацію планується в IV кварталі 2016 року.

Проект є першим в Україні і унікальним з огляду на використовувану технологію . Передбачає виробництво і використання енергії, отриманої з урахуванням особливостей спалювання соломи – одного з найскладніших видів палива.

Руслан Делідон, керуючий партнер компанії PRO ENERGY:

«За попередніми підрахунками, підприємство зможе економити більше 100 000 000 гривень на рік, відмовившись від споживання газу і за умови повного переходу на використання цієї технології. Таким чином, за нашою попередньою оцінкою, термін окупності проекту становить 2 роки після запровадження в експлуатацію, і при роботі на власному біопаливі ».

Автор | 2016-02-25T21:01:06+00:00 Лютий 1st, 2016|Новини|