Компанія PRO ENERGY реалізує перший в Україні проект ТЕЦ на соломі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Компанія PRO ENERGY реалізує перший в Україні проект ТЕЦ на соломі

Компанія PRO ENERGY реалізує перший в Україні проект ТЕЦ на соломі

Компанія PRO ENERGY  на замовлення українського сільськогосподарського підприємства реалізує перший в Україні проект будівництва котельні з подальшою можливістю трансформації в ТЕЦ, що працюватиме на альтернативному виді палива, отриманого шляхом спалювання соломи.

В рамках проекту буде встановлено повністю автоматизовану парову котельню потужністю до 30 мВт , що виробляти близько 40 тонн пари / год і працювати на тюкованій соломі і аграрних пeлетах з подальшою можливістю роботи в режимі ТЕЦ.

Введення об’єкта в експлуатацію планується в IV кварталі 2016 року.

Проект є першим в Україні і унікальним з огляду на використовувану технологію . Передбачає виробництво і використання енергії, отриманої з урахуванням особливостей спалювання соломи – одного з найскладніших видів палива.

Руслан Делідон, керуючий партнер компанії PRO ENERGY:

«За попередніми підрахунками, підприємство зможе економити більше 100 000 000 гривень на рік, відмовившись від споживання газу і за умови повного переходу на використання цієї технології. Таким чином, за нашою попередньою оцінкою, термін окупності проекту становить 2 роки після запровадження в експлуатацію, і при роботі на власному біопаливі ».

Автор | 2016-02-25T21:01:06+00:00 Лютий 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.